Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ram irt 2 het utan ugy, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ram irt 2 het utan ugy, hogy baratnoje van. Ez jelent valamit?

Figyelt kérdés
2 hete a baratnoimmel bulizni mwntunk, ott volt egy srac a tarsasagunkban (voltunk vagy 10en fiuk lanyok vegyesen), akit az elso pillanattol kezdve figyeltem. Elkezdtunk iszogatni, beszelgettunk. Kozel kerultem hozza, majd megcsokolt, hazakisert, majd hosszu csokkal valtunk el. Masnap megkerestem neten, es baratnoje van, 3,5 eve. Lelkiismeretfurdarlasom volt ezert nem irtam ra. Ma viszont o irt nekem, hogy mi van velem... Ez mit jelentsen?
2016. júl. 19. 21:17
 1/3 anonim válasza:
Kaland.. Tuti nem az esze irányítja.. Vond kerdore h mi volt az a csok.. Es persze gratulalj a kapcsolatához.. En beadnam neki h elmondtam a ccsajanak mi tortent.. Es figyelnem a reakciot.. 3:)
2016. júl. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy nem szeret.
2016. júl. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gabriellisita válasza:
Meg akar dugni.
2016. júl. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!