Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok Kapás Boglárk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok Kapás Boglárkába. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírok neki ellenálni alig várom, hogy ő ússzon Rió-ba és a szívem hevesebben ver olyankor.. A nagy Ő. Mit tegyek?

2016. aug. 11. 09:58
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%
Oszinten nem rossz csaj de nem is egy alomszep csaj:)amugy meg azota istenitik amiota az olimpian lattak addig azt se tudtak h a vilagon van e:Dde ugy aranyosan nez ki
2016. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Girgoy ***** válasza:
57%
Tényleg szimpatikus csaj, könnyen meg lehet szeretni, de nem kell ezt túllihegni, mert ennyi. Reálisan úgy sincs sok esélye, hogy összejössz vele, ha mégis, akkor a rosszabb tulajdonságait is megismered. Lehet álmodozni egy ideig, de hasznosabb, ha valaki elérhető húsvér embert (és nemcsak a képernyőn villogó pontokat) szeretsz meg, akivel valódi boldogabb kapcsolatod lehet.
2016. aug. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Girgoy ***** válasza:
57%
Egyébként írd be a gugliba, hogy Kapás Boglárka. Az első (leggyakoribb) automatikus felugró kiegészítés az, hogy "barátja", a 2. az, hogy "teste". :) Szóval szerintem kismillió embert érdekli még ez a téma Rajtad kívül. Ne állj be a sorba!
2016. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
megvan a hapija: [link]
2016. aug. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

10-es vagyok.

Amúgy volt más szép olimpikonunk az olimpián csak vele nem foglalkozik senki, hiába világ és Európa bajnok, nem szerzett érmet az olimpián. Földházi Zsófia öttusázó.

2016. aug. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
57%
Márton Panka <3
2016. aug. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Girgoy ***** válasza:
Földházi Zsófia esztétikailag tényleg vetekszik Boglárkával. Na, Kérdező, ehhez mit szólsz? :)
2016. aug. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Semmit...engedd el. Van párja úgy tudom.
2021. dec. 11. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!