Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Félek, hogy elcsábítják...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy elcsábítják mellőlem. Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel 9 hónapja ismerkedtem meg rendesen. Az az ismeretség elsőnek egyszerű "tetszel" viszony volt, mostanra viszont már szerelem lett. NEM vagyunk együtt! Nagy szerelem meg minden, de én mégis csak félek hogy valaki elhódítja tőlem. Nemrég mutatott egy fényképet a jövőbeli osztálytársáról ilyen félmeztelenes képet (nem privát kép volt). És hát a fiúnak kockás a hasa, a teste izmos. Emellett okos, vicces, helyes, úszik egyesületnél. Később megtaláltam a fényképet, és láttam, hogy a lány lájkolta, szóval bejött neki. Én is elég izmos vagyok, heti 6x edzek, szóval külsőleg talán utolérem a srácot, viszont belsőleg a lehető legnagyobb 0 vagyok. Az a gond, hogy megjegyezte már korábban is, hogy bírja a gyereket, szóval félek, hogy egyszer csak arra eszmélek, hogy levált. Mit tudnék tenni? Ezt már elmondtam neki, persze nem így kifejtve, csak annyit, hogy parázok hogy a srác elcsábítja. 14 éves vagyok, és akinek nem derült még ki, fiú. Légy szíves csak értelmesek írjanak, mert utálok ilyen témánál a viccelődést.

2016. aug. 14. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem vagytok együtt, ha szeretitek egymást? A lány is szerelmes beléd vagy csak barátilag szeret? Mert nem mindegy, hogy erre a két kérdésre mi a válasz, addig nem sokat tudok hozzáfűzni. Maximum annyit, hogy ha valóban téged szeret a lány, akkor senki nem tudja mellőled elcsábítani!
2016. aug. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az érzés kölcsönös, ő is szeret engem. Viszont azt mondta, hogy még nem szeretne komolyabb kapcsolatot.
2016. aug. 14. 22:56
 3/7 anonim ***** válasza:
2016. aug. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha annyira szeretne, akkor nem lenne problémája a kapcsolattal. De hát mindegy, ő tudja. Ha tényleg szerelmes beléd annyira, ahogy te is belé, akkor nem kell félned, nem fogja tudni lenyúlni senki. Ha meg mégis összejön valaki mással, akkor nem szeretett téged igazán, és nem érdemli meg, hogy bánkódj miatta, mert h*lyített!
2016. aug. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el a lányt valahová (menjetek el sétálni,fagyizni stb.) és beszéld meg vele ezt az egész dolgot!!! Ha igazán szeret nem fog otthagyni!!! :)
2016. aug. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a lány nincs tisztában az érzéseivel egyszer azt mondja szerelmes beléd egyszer meg az egyesült úszóba meg mindenkinek belike-olja a képét.
2016. aug. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
(#5-ös vagyok) Ne aggódj egy LIKE nem jelent sokat!!! :)
2016. aug. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!