Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Elmondjam neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Tehát, 13 éves lány vagyok! Van egy fiu akivel tetszünk egymásnak, ő 15 éves, és nagyon szeret.... Szeretne velem járni, es meg is szeretne csókolni ami akármilyen meglepő első lenne... Viszont nekem is tényleg tetszik de még túl fiatalnak érzem magam bármilyen kapcsolathoz... És elsősorban a tanulmányaimat szeretnék koncentrálni(mert kitűnő tanuló voltam eddig és ez utan is nagyon szeretnék az lenni) amugy is... Viszont ő tenyleg nagyon szeret es próbálkozik nálam de én nem szeretnék semmit... Es mar nem birom nezni ahogy mondja hogy szeret mert sírva fakadok tőle hogy en egyszerűen meg kicsinek tartom magam az ilyesmihez ... Nagyon nagyon sokat gondolkoztam hogy elmondom neki ezt az egészet de ahogy ismerem ezzel biztosan összetörne és e miatt én is.... Tehát ez nekem most egy lehetetlen kérdés mert tetszik, de nem szeretnék tőle semmit , es ezt nem birom elmondani neki... Lenne valami tanácsa valakinek ezzel kapcsolatban??
2016. aug. 24. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudok tanácsot adni, én is 13 éves vagyok. Szerintem mindenképpen vele kell megbeszélned. Nem olyan törékeny amilyennek hiszed, csak mindent mondj el neki. Nem kell ahhoz mindem perced vele töltened és megcsókolnod, hogy boldogak legyetek. Nem kell egy "járás" vagy "semmi" című dobozba belepakolnod a kapcsolatotokat. Azt csináljátok, és úgy, ahogy mindkettőtöknek jó.
2016. aug. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ahhoz hogy első lenne hozzá tenném hogy még nem állok készen arra hogy meg legyen az első talán 1-2 évig....
2016. aug. 24. 22:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondd el neki őszintén, hogy mi bánt mert így csak húzod az agyát. Jobb tisztázni.
2016. aug. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, mondd el neki egyenesen és világosan, hogy nem szeretnél még járni sem vele, sem mással.


Nem kell ennyire félteni a srácot. A visszautasítás az ismerkedés természetes része. Azért, mert tetszel neki, még nem várhatja el, hogy járj is vele. Nem tartozol neki semmivel. Ő megpróbálta, nem jött össze. Nem ez lesz az utolsó csalódása az életben.

2016. aug. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!