Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Feleslegesen próbálkoznék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleslegesen próbálkoznék?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal és nagyon nagyon kezdő vagyok mindenféle ilyen dologban, mivel ez lenne/lett volna az első kapcsolatom.

Sokat szoktunk beszélgetni mindenféléről, ráadásul hasonlók az érdeklődéseink szóval örültem neki, hogy végre találtam valakit, aki hasonló hozzám. Most van hogy már 1 hónapja találkozgatunk, erre ő hirtelen kicsit bunkóbb lett, nem engedte, hogy megöleljem, sem azt hogy hozzáérjek és annyira nem tudtam élvezni a társaságát. Azt sem mondta el, hogy mi baja van. Ezt én valahogy úgy érzékeltem hogy nem akar semmi komolyabb dolgot..persze nem tudhatom, mert ezt így nem mondta, csak félek, hogy ezt gondolja..


16/f


2016. aug. 26. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak menstruált
2016. aug. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy hónap után éppen itt az ideje, hogy eldöntsd, hogy mit szeretnél. Ha komolyan érdekel a lány, akkor mondd el neki, hogy szeretnéd, ha a barátnőd lenne. Ha igent mond, akkor érdekled, ha elutasít, akkor pedig nem. Nem olyan bonyolult dolog ez. Legyél határozott és egyértelmű.
2016. aug. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!