Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány kilométert utaztál...

Hány kilométert utaztál állásinterjúkra feleslegesen?

Figyelt kérdés
Én már több mint 7 ezret.

2016. aug. 11. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Eddig még nem voltam sikertelen interjún, szóval 0.
2016. aug. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Kb. 28-at.
2016. aug. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem számoltam, de sokat.
2016. aug. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
engem kétszer is felvettek elsőre tehát 0 km.
2016. aug. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

1600 kilometer plusz Luton-London transzferbusz.


Ir katolikus retek no nem mondta le az interjut.

1 nappal korabban talaltak gondozot. "mi mondtuk, hogy inkabb a het elejen jojjetek"

Amikor megirtam neki, hogy annyi gerincesseg lehetett volna benne hogy elore szol, hogy mar nem kell jonni, meg neki allt feljebb.

Mondom csak annyit kellett volna irnod hogy mar van valaki.

Aztan elkezdett kopkodni, hogy ha meg irok smst, akkor rendort hiv zaklatasert.

Mindezt vegig az osszes uzenetwt caps lockkal - mar gondolhattam volna, hogy retardalt az egesz csalad.


ja elotte fenykepcsere volt, telefon, hol dolgoztam. Mit csinaltam. Jaj, de jo, hogy orul majd a gondozott nekunk.

Aztan ennyi. Ok hamarabb talaltak valakit egy nappal.


1 hetre ra megint kerestek valamit, irtam neki. Annyit irt vissza nem akar rolunk hallani.


Ugyhogy a legrosszabbakat kivanom nekik. Undorito egy bagazs voltak! Es meg nekik allt feljebb.


Ezert jo cegnel dolgozni, mert akkor nincs ilyen kicseszes, mint a maganemberek meg tudnak maguknak engedni, mint ez a csalad is!

A ceg leszerzodik veluk, ott nincs olyan, hogy hopp 1 nappal visszamondom, a dolgozo meg potyara utazik!


Soha tobbet maganember! A szexualis zaklato gondozottakrol nem ks beszelve! Mar 4 eve hirdet a ficko, jo, hogy nem mentem el hozza, a facebookon lattam, hogy minden gondozonal beprobalkozik! Le kene csukatni, mit szamit kerekesszekes, ha zaklato?!


Na meg a masik, amikor nincs felugyeleti szerv, mint a cegeknel, siman beraktak volna egy alagsori peneszes lyukba egy mocskos lakasba dolgozni.

Ennyit a privat munkakrol!


A cegek megvedik a dolgozoikat. Volt akinek nem adtak agynemut egy matracra akartak fektetni a gondozot nem kulon szobaba! Es a manager autozott le es kerte szamon, hogy ez mi, nem ez van a szerzodesben megbeszelve?! Kulon kisszobat kipakoltak a dolgozonak es a manager vitt szegeny nonek agynemut, mert azt se adtak neki!

A manager este 8-9-kor ment oda a csaladjatol, hogy annak a dolgozonak biztositva legyen a minimalis szuksegletei, mert a gondozott csaladja a matracot is jonak talalta volna neki agynemu nelkul!!!

2016. aug. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Te hova utaztal 7000 kilometert feleslegesen allasinterjura?
2016. aug. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6: Magyarországon belül utaztam ennyit.
2016. aug. 11. 20:03
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Áhááá te vagy a 49 állásinterjús jogászcsaj. Végre találtál valami kreatívabb megfogalmazást a síráshoz, ügyes, nem is esett le elsőre:)
2016. aug. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elég sokat mivel miskolci vagyok és csak Budapesten kerestem munkát, IT terület. Volt egy meló ahova négy körös felvételit tartottak és az utolsó körben estem ki, minden alkalommal felutazva, az összesen közel ezer km feleslegesen. Utána szerencsére felvettek a következő helyre.
2016. aug. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, utolsó vagyok, akarom mondani kétezer mivel oda-vissza városon belüli utazással együtt közel 500km.
2016. aug. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!