Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy kezeltétek/kezelitek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy kezeltétek/kezelitek?

Figyelt kérdés
Sziasztok,az történt hogy midnen mgváltozott körülöttem,a legjobb barátom teljesen megváltozott,az exemmel lóg,mivel osztálytársak lettek,új iskolám lett,nagyon nem szeretem,épp próbálok másikba menni,a barátnőm szakított velem,azzal hogy "már nem ugyan olyan",pedig 1 hete még minden oké volt köztünk,barátaim nincsenek,a családommal nem a legjobb a kapcsolatom,egyébként az az 1 hét alatt votl gólyatáborja,és igen sztem is megcsalt,de ez épp nem lényeg,mit csináljak,minden megváltozott,és nincs senki aki segítene ezen átmenni?

2016. szept. 3. 19:15
 1/2 anonim válasza:
Figyelj. A régi barataiddal nem beszélsz egy kicsit sem? Sajnos velem is majdnem ugyan ez volt csak nem ilyen "súlyos". En 15 vagyok. Elkezdtem újra beszélni a régi barátaimmal. Nekem is uj osztalyom van, nem tudok egyszerűen beilleszkedni.Ha akarsz irhatsz bárhol. Facen vagy valami. 😉 Nyugi nem vagyok búza 😂😂😂
2016. szept. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem írhatsz! Helyes vagy? 14 vagyok Ja és nem mellesleg lány
2016. szept. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!