Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet igaz szerelem vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magantas kérdése:

Lehet igaz szerelem vagy csak szimplán egy átverés és lehetetlen? Kérlek olvassátok el a lentit.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Előszőr is köszönöm, hogy elolvassátok.

Kezdem ott hogy nagyon fiatalok vagyunk én 14 éves lány vagyok. Ő 15 éves fiú. Nagyon szeretjük egymást. Már több mint 2 hónapja vagyunk együtt. Mindketten csináltunk baromságokat és mint annyiszor megbocsájtottunk egymásnak.

És bármit bár hogy csinálunk mindig találkozunl. Igaz hogy most keveset fogunk találkozni a suli miatt.

Nélküle üres vagyok mintha átlőttek volna rajtam. Mintha ő lenne a másikfelem...

Kérlek segitsetek eldönteni hogy ez igaz e mert én annak értem de van olyan akiszerint csak gyönyörű illúzo. Szerintük túl mese szerü csak szó ami szó nem tudják minek mintünk együtt keresztűl. Tudom ilyet mondani 2 hónap után nem illik mondani de ez igaz.

Úgy lényegében emnyi. Előre is köszi a válaszokat és jöhet hideg meleg véleményetek mert hát erre hideg is jöhet.



2016. szept. 5. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez szerelem. Azt nem tudom hogy igaz szerelem-e de szerelem.
2016. szept. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha csak fele ilyen jó lehetne egy kapcsolatom. Kifogtál egy legjobb haver-szerelmet, ami a legjobb pack szerintem

16F

2016. szept. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2. Hát lehet ellégé nagy szerencsém van a legjobb az egészben hogy úgy különbözünk mint ég és föld 😄
2016. szept. 5. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!