Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik a fiú, de nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a fiú, de nem tudom mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Most lettem gimnazista, 9.-es vagyok. Mivel egyedül ültem a padban, a tanár mellém ültetett egy fiút,Lacit. Azelőtt észre se vettem őt, olyan módon, hogy tetszene. Viszont az nap, mikor mellettem ült valahogy egyre jobban bejött nekem. Nem értem miért, mert azóta sem beszéltünk 3 szónál többet, de annyira normálisnak és kedvesnek tűnik, emellett még nagyon helyes is, és mikor mellettem van a szívem kiugrik a helyéről. Egyikünk sem szólt a másikhoz, és félek megszólítani, őt pedig vagy nem érdeklem vagy pedig ő is izgul. Volt mikor szünetben ott maradt mellettem a helyén, és nem ment ki a haverjaival a folyosóra, olyankor a tollával játszott vagy telefonozott. Nem mintha ez jelentene valamit. :/

Aztán most az egyik fiú elvette a helyem és kénytelen vagyok a terem másik felében ülni.. Hogyan szerezzem vissza a helyem? T.T

Addig nem akarok neki jelezni semmit, míg nem tudom hogy bejövök neki, mert csak pofára esés lenne, és 4 évet nem akarok úgy eltölteni, hogy tudja, de nem jelentek semmit. Lehet ki is röhögnének :( Hogyan deríthetem ki, hogy tetszek e vagy sem neki?

Előre is köszönöm a válaszokat, mindenkinek megy majd a zöld kéz :) Addig is itt egy nagyon szép idézet:


,,Egy pillanatra találkozott a tekintetünk. Hirtelen úgy éreztem, valami történt. Mint amikor egy kulcs beletalál a megfelelő zárba, és kattan egyet. Nem vagyok túlzottan romantikus lélek, és bár rengeteget hallottam már róla, soha nem hittem, sőt, most sem hiszem, hogy létezik szerelem első látásra. De valaminek történnie kellett, ami miatt nem tudtam levenni róla a szemem." Nicolas Sparks



2016. szept. 11. 20:00
 1/8 anonim válasza:
69%
Én szerintem még várj kicsit lehet nem is tetszik neked csak szimpi még egy picit szerintem várj aztan valahogy érd el hogy tudjatok személyesen beszélni! Ne félj!!
2016. szept. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Jelöd be facen és írj rá (szerintem)
2016. szept. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szeretnék vele beszélgetni akár facen is, csak mi van ha zavarom? Vagy ha nincs kedve velem beszélni? Már gondolkodtam, hogy ráírok, de nem merek, mert lehet zavarnám :/ Meg ez a "szia mizu?" annyira hogy is mondjam, unalmas(?), viszont nem tudom mi mást írhatnék... :c
2016. szept. 11. 21:32
 4/8 anonim ***** válasza:

élőbe egyszerűbb beszélni :D de facen se nehéz.

Ne félj, hogy zavarod, az a jó a messengerben, hogy megtartja az üziket, szóval ha dolga is van, válaszolni fog majd, ha végzett.

Ha meg nem, akkor leszűrheted a szitut, de ne ijedj meg!

Egy egyszerű szia, jóreggelt is megteszi, vagy állj ki az osztály elé, és jó hangosan köszönj be, kérdezd meg mit csináltak a hétvégén, aztán válaszolnak, ha szerencséd van ő is válaszolni fog, de hidd akkor se fog szó nélkül ott hagyni, ha odamész hozzá :D

bátorság, fiatalok!

2016. szept. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Egyenes út ***** válasza:
45%
Osztálytársal ne kezdj ki soha!Házi nyúlra nem lövünk.
2016. szept. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vagy ha már face üziknél vagyunk és ő az osztálytársad akkor úgy is ráírhatsz hogy "szia tudsz segíteni ebben mert nem értem" Vagy valami iylesmi amiben tud segíteni :)

Remélem segíthettem

2016. szept. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

szia figyi gondolj elsősorban a testbeszédre!

- beletúr a hajába, ha rád néz?

- susmorognak a barátokkal, ha a közelében vagy?

-amikor melletted ül, a cipője orra feléd mutat?

(nézz utána, ennyit tudok. :))

kommunikálj! nem kell rögtön ráírni fészen!

2016. szept. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A barátaival beszéltek valakiről, csak annyit hallottam hogy az egyik barátja azt mondja neki, hogy ,,tuti bejössz neki". Nem tudom kiről lehet szó, de én semmi jelét nem mutattam, hogy bejönne nekem >.<

Nem nagyon szokott rám nézni, vagy ha igen, nem szoktam észrevenni. A lába nagyon sokat áll az irányomba, de hát nem tudom, hogy ez tényleg jel-e :/

Szerintem nem tetszek neki :c

2016. szept. 24. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!