Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez mennyire jó ötlet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire jó ötlet?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki elég sok ideje tetszik....és ő olyan furcsa...néha nagyon durván nyomul rám néha meg nem annyira..és nagyon sokat agyaltam, hogy hogy (amúgy nagyon jóban vagyunk) mondjam el neki, hogy szeretem mert már nem bírom magamban tartani :(

És az lenne a tervem, hogy kinyomtatom ezt a szöveget:

- Sajnálom ha idegesítelek. Sajnálom ha mindig beszélni akarok veled, vagy ha értelmetlen, téged nem érdeklő dolgokról beszélek. Sajnálom ha lefárasztalak, vagy ha te nem szeretnél annyit beszélgetni velem mint én veled. De ez csak azért van, mert rohadtul szeretlek!


Szóval ezt így név nélkül egy lapra kinyomtatnám és valahogy beleraknám a szekrényébe amikor nincs ott senki..vagy a táskájába. Amúgy nem az osztálytársam!

Na és ugye érdekelni fogja, hogy mégis ki szereti őt ennyire....és én kisebb időközönként tehát 2-3naponta újabb üzeneteket küldök neki és mindig nagyon kicsi infót mondok meg rólam...és egyszer pár hét múlva majd rájön erre és hát lesz vmi.... Szerintetek ez jó ötlet? Ha nem akkor ti mit tanácsoltok mit tegyek?



2016. szept. 13. 20:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Az otlet maga nem rossz de ezt a szoveget en biztosan atirnam. Tul flegma es dramai. Egy kis vicces szoveggel kene felkelteni az erdeklodeset.
2016. szept. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Nekem nem tetszik. A szöveg is borzalmas. Egyszerűen mondd el neki. Szemtől szembe.
2016. szept. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1 igen a szövegen én is gondolkoztam, hogy ratyi de akkor átírom :)



#2 nem érted a lényeget...én borzasztóan félek szemtől szemben kimondani...beszélni róla könnyebb :(

2016. szept. 13. 21:20
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon jó ötlet, de a szöveget szerintem is írd át :)
2016. szept. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Jó ötlet, de csatlakozom az előttem szólókhoz, hogy írd át a szöveget. :D

15/L

2016. szept. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Egy véleményen vagyok az előttem szólókkal, írd át a szöveget és hajrá!

Aztán írhatnál majd fejleményeket is, ha úgy gondolod!

2016. szept. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Rendbdn köszönöm :D a szöveget már átírtam :P valszeg ma fogja megkapni :')

Már most izgulok xdd....majd írok, hogy hogy ment :D

2016. szept. 14. 06:54
 8/17 anonim ***** válasza:
Huu, én nagyon kíváncsi vagyok! Feltétlen írd meg mi történt!:)))
2016. szept. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ma megkapta a második üzit...teljesen kivat :D tökre kíváncsi és folyton kéri h segítsek neki....bár gyanakszik rám h én küldöm...de nem baj :D remélem sikerülni fog :D
2016. szept. 15. 22:52
 10/17 anonim ***** válasza:
Na, hol tartasz?
2016. szept. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!