Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez mennyire jó ötlet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire jó ötlet?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki elég sok ideje tetszik....és ő olyan furcsa...néha nagyon durván nyomul rám néha meg nem annyira..és nagyon sokat agyaltam, hogy hogy (amúgy nagyon jóban vagyunk) mondjam el neki, hogy szeretem mert már nem bírom magamban tartani :(

És az lenne a tervem, hogy kinyomtatom ezt a szöveget:

- Sajnálom ha idegesítelek. Sajnálom ha mindig beszélni akarok veled, vagy ha értelmetlen, téged nem érdeklő dolgokról beszélek. Sajnálom ha lefárasztalak, vagy ha te nem szeretnél annyit beszélgetni velem mint én veled. De ez csak azért van, mert rohadtul szeretlek!


Szóval ezt így név nélkül egy lapra kinyomtatnám és valahogy beleraknám a szekrényébe amikor nincs ott senki..vagy a táskájába. Amúgy nem az osztálytársam!

Na és ugye érdekelni fogja, hogy mégis ki szereti őt ennyire....és én kisebb időközönként tehát 2-3naponta újabb üzeneteket küldök neki és mindig nagyon kicsi infót mondok meg rólam...és egyszer pár hét múlva majd rájön erre és hát lesz vmi.... Szerintetek ez jó ötlet? Ha nem akkor ti mit tanácsoltok mit tegyek?



2016. szept. 13. 20:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
mikor megy a 3. uzi?
2016. szept. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Holnap lesz az utolsó üzenet...már szerintem gyanakszik rám...de majd meglátjuk mi lesz a reakciója :D hát igen izgulok xd majd írok mi történt...
2016. szept. 25. 23:43
 13/17 anonim ***** válasza:
Naa mi volt?:3
2016. szept. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mi volt?
2016. okt. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Húú eskü ez furcs egy sztori....tehát megkapta az üzenetet de csak este vette észre a táskájába...és hát egyből rámírt, hogy most ez így mi....én elmondtam neki az igazságot de utána nemüzent....aztán kövi napokon suluba sem jött bár elvileg beteg volt..és válaszolbi se válaszolt. Aztán eltelt egy hét és jött suliba és folyton ida akart jönni hozzám de én féltem és mindig elsiettem amikor láttam h elindult :/ ezt játszottuk egész nap míg elindultam suliból és beraktam a füllhalgatóm és hallgattam a rock zenéket mert akkor jólesett kicsit depis lenni...erre azt figyeltem meg, hogy ő tudta h én merre szoktam hazamenni és elment a térre (ott mindig keresztülmegyek) és ott ült az eggyik padon és várt...én nekem fel sem tűnt, hogy ő az...az történt, hogy egyszer csak ott állt mögöttem. Én megfordultam és gyorsan köszöntem és elkezdtem neki hadarni, higy felejtse el ezt az egészet amit csináltam meg minden....ő megvárta míg elmondom és utána olyan történt ami miatt meseszerű lett az egész....elkezdte mondani, hogy sajnálja h nem írt de ezt személyesen akarta velem megbeszélni...és elmondta, hogy konkrétan mióta tetszek neki és hogy ő ilyen nyomorék volt h nem ő kezdeményezett és hogy sajnálja az egészet amit az elmúlt hetekben átéltem....aztán kérdezte, hogy még mindig szeretem e őt..én meg mindtam neki, hogy igen ő meg idézem mut válaszolt

-Az jó mert akkor kölcsönös.

Erre fogta és megcsókolt....nemtudom igen furcsa volt mert ez volt az első :333 de nagyon örültem meg minden!!! Nem is tudom komolyan ez tudjátok ilyen filmes jelenet volt! Annyira hihetetlen volt számomra, hogy még most us alig hiszem el!!!

Szval most úgy eggyütt vagyünk :333

2016. okt. 9. 00:20
 16/17 anonim ***** válasza:

Gratulálok, nagyon örülök, hogy sikerült!

Sokáig, és sok boldogságot kívánok nektek! :)

2016. okt. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönjük :333
2016. okt. 10. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!