Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közeledjek a fiúhoz aki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek a fiúhoz aki?

Figyelt kérdés

...aki a legjobb barátom volt, szerelmet vallott, visszautasítottam, és eltávolodtunk egymástól de még mindig szeretem. Egész régóta szerelmes vagyok belé, csak nem akartam volna hogy tönkretegyük a barátságunkat egy kapcsolattal. Így utólag hülye döntés volt emrt mindketten szerettük egymást.

De egyszeruen nem tudok hozzá közeledni, nem tudom miről beszélgessek vele. Mindent tudok róla soooo

Nagyon megköszönném ha segítenétek.

14/L,F



2016. szept. 16. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond el neki hogy szerelmes vagy belé! Szerintem az elég jó közeledés lenne hozzá!
2016. szept. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bár teljesen megérteném, félek hogy visszautasítana..
2016. szept. 16. 22:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet még mindig szeret. Mond el neki hogy te is szereted.
2016. szept. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. szept. 16. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!