Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha elmondanám neki hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmondanám neki hogy leszbikus vagyok, megváltozna a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Van egy leszbikus barátnőm akit nagyon bírok, viszont mostanában kicsit eltávolodtunk egymástól. Ha elmondanám neki, hogy én is leszbikus vagyok, megváltozna a kapcsolatunk vagy szorosabb lenne? Máshogy nézne rám? (egyébként neki van barátnője, de én nem akarok többet tőle amugy sem mint barátság)

2015. dec. 2. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Megvaltozna szorosabb lenne de ha van baratnoje akkor nem is lenne tobb csak szoros baratsag .. esetleg te lennel a legjobb baratnoje !
2015. dec. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát.. van már legjobb barátnője
2015. dec. 2. 16:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy több témátok lenne.


Elmondhatod szerintem, bár attól függ milyen hatást szeretnél ezzel kiváltani. Lehet fölösleges... ha nem tudtok ellenni, akkor nem kell feltétlen barátkozni.

2015. dec. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy legjobb. Lehet még jobb a legjobbnál is.
2015. dec. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de elvagyunk, csak kevesebbet vagyunk együtt
2015. dec. 2. 16:40
 6/7 anonim válasza:

Nekem is majdnem ugyanez van; van egy lány akit nagyon közel érzek magamhoz, gyanítom hogy bejövök neki, de valahogy azt érzem, hogy mindketten nagyon félünk és eltávolodtunk egymástól. Rossz érzés, de vannak dolgok ami ellen nem lehet tenni :/

Hány éves vagy?

2015. dec. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
16.De nem hiszem, hogy bejönnék neki.
2015. dec. 2. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!