Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az baj ha 14 éves vagyok és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha 14 éves vagyok és még egy kapcsolatom se volt és még nem is csókoltak meg?!

Figyelt kérdés
Nem arról van szó hogy csúnya vagy éppen kövér lennék viszont nem keltem nagyon fel a fiúk érdeklősét , esetleg ha még is akad akinek igen az nekem nem tetszik és nem szeretném megbántani viszont sajnálatból sem szeretnék valakivel együtt lenni! Szerintetek mi a baj?

2016. szept. 22. 18:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés maga szubjektív...miért lenne baj, hogy 14 évesen nem csókolóztál? Erre a helyedben büszke lennék! Mert nem vagy egy olcsó kis r..anc akit bárki megkaphat!:)
2016. nov. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. nov. 26. 11:32
 13/25 anonim válasza:
59%
Nyugi , majd jon valaki, en 15 vagyok de en is igy gondoltam .. Es el kerultem kozep suli mar lett is baratom szoval ne aggodj
2017. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
81%
Én 15/L vagyok, és ugyan ebben a helyzetben. Legalább 20 fiú már próbálkozott nállam, de nekem nem jöttek be (első fiúnak nem akarok egy olyat, aki csak ARRA megy, ha érted), ugyhogy inkább ha 25-30 éves koromig is kell várjak egy rendes fiúra, nekem megéri, mert nem csak egy egy kalandos voltam valakinek, és pipálhatja a noteszébe, hogy ,,ez a csaj is megvolt,,
2017. jan. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Értem, és köszi a válaszokat! 😊
2017. jan. 4. 18:56
 16/25 anonim ***** válasza:
Nem baj 21F
2017. ápr. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem baj, sőtt komoly kapcsolathoz inkább előny, mert tudják, hogy nem vagy könnye kapható.
2017. júl. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Köszi, a válaszokat :)
2017. júl. 23. 04:36
 19/25 anonim ***** válasza:

Hű, 11-es köszi ezek szerint attól még, hogy 15 évesen már csókolóztam egy olcsó kis lotyó lennék, akit bárki megkaphat? Nem hiszem hogy az lennék. Ennyi idősen teljesen normálisnak tartom, ha kisérleteznek a velem egykorúak, nyilván aki gyakran váltogatja a fiúit vagy sokkal csókolózik/jár, nem hiszem hogy később hasznára válik.


De természetesen Kérdező, teljesen normálisnak tartom, ha egy velem hasonló korú lány nem csókolózott még, ez egyáltalán nem ciki és semmilyen szempontból nem vagy hátrányban (ha esetleg a baráti környezeted az iskolában mégis ezt érzékeltetné veled, akkor inkább kerüld el őket). Nem attól függ, hogy valaki mennyire érett, hogy csókolózott-e már, ez csak megtörténik, vagy nem. Abban pedig tökéletesen igaza van a többi válaszolónak, hogy sokkal többre fognak értékelni később a fiúk, mint egy olyan lányt, aki ennyi idősen már a fél városnak megvolt.

2017. aug. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:

Szerintem ezzel semmi baj mert én 16 éves vagyok lány én sem csókolóztam pedig nállam elég sokan próbálkoztak már de mondhatni várok az "igazira"

Szerintem 14 évesen még ráérsz

2017. aug. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!