Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az baj ha 14 éves vagyok és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha 14 éves vagyok és még egy kapcsolatom se volt és még nem is csókoltak meg?!

Figyelt kérdés
Nem arról van szó hogy csúnya vagy éppen kövér lennék viszont nem keltem nagyon fel a fiúk érdeklősét , esetleg ha még is akad akinek igen az nekem nem tetszik és nem szeretném megbántani viszont sajnálatból sem szeretnék valakivel együtt lenni! Szerintetek mi a baj?

2016. szept. 22. 18:54
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, egyébként időközben 15 éves lettem :)
2017. aug. 16. 17:20
 22/25 anonim ***** válasza:
És mi újság veled?:)
2017. aug. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Jézusom.. 14 éves .. nem kell olyannak lenni mint a többi lány
2017. aug. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Szerintem 16 év vagy felette érdemes kapcsolatba belemenni. Attól függ nálam milyen érett a személy egy kapcsolathoz. És nem mutogatni hogy "nekem már van barátom" ha nem tényleg szerelem.
2017. aug. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
semmi baj nincs veled sem, meg ezzel az egésszel. szerintem nincs értelme olyan fiatalon járni valakivel csak azért hogy legyen valakid. majd lesz barátod ha eljön az ideje :)
2017. okt. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!