Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ilyen helyzetben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kocsisbarbi kérdése:

Mit csináljak ilyen helyzetben? Miért van ez igy mindig? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Van egy srac aki nagyon tetszik, de neki mas tetszik ram meg baratkent tekint, de aki tetszik neki lany o meg masik sracba szerelmes :D

Miert van ez igy mindig hogy aki tetszik nekem annak mas tetszik akinek en tetszek az meg nekem nem tetszik? Meg ilyen helyzetben mit csinaljak? Elmondani nem szeretnem neki mert nem akarom elrontani a baratsagot. Akkor felejtsem el vagy csak legyek el vele baratkent es tartsam meg magamnak hogy tetszik vagy mit? Mar fogalmam sincs szovaaal help mee

15/L



2016. szept. 23. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Lépj tovább, van még ezernyi más és jobb fiú.
2016. szept. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez nekem is nagyon ismerős! Szerintem ne mondj le róla de kezd el más fiúk után érdeklődni
2016. szept. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
fiatal vagy az elso szerelem mindig platoi :)
2016. szept. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dilemma 9 válasza:
Először is döntsd el,megèri-e az a fiú. Ès ha úgy döntesz,hogy megèri,mert tènyleg szereted akkor semmikèpp ne mondj le róla max. hanyagold de èreztesd vele valamikèpp,hogy èszrevetted
2016. szept. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!