Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez ciki lenne? A barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ciki lenne? A barátnőm erősebb nálam. Többi lent

Figyelt kérdés

A barátnőm 4Fiú testvérrel nevelkedett, és nagyon erős, és mindig mondja ha valaki bánt szoljak neki elintézi, multkor évfolyamtársaim zaklattak, és én nem mertem szolni neki, de ő pont meglátta, és megvédett, ezt nem tudtam ciki -e..

Ő is mindig mondja, okosabb és erősebb nálam. Ciki?



2016. szept. 27. 17:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
70%

Egy nő gyengébb testalkatú, szóval igen, a pasinak kell megvédenie.

De amugyis hadjátok már ezt a 21. században vagyunk témát!

Nagyszerű, a 21. század feljogosít arra hogy az emberek 80% semmitérő nyápic legyen, aki 100 métert nem bír futni, vagy értelmesen, határozottan kifejezni magát!

2016. szept. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

# 11: Gandhi is lenézendő, azért mert rendkívül sovány volt, és ezzel együtt valószínűleg gyenge is?

Ha ismersz egy gyengébb férfit, aki emellett intelligens, értelmesen ki tudja fejezni magát, nem is rossz ember, akkor te cikinek és lenézendőnek tartod őt, csak mert fizikailag gyengébb valamivel? Ez inkább rólad árulkodik.

2016. szept. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én ilyet nem mondtam, de azért nem is kell elnézőnek lenni ennyire . .

Más ha valaki vékony (attól lehet erős lazán amúgy) vagy hogy tényleg alapvető dolgokat nem tud, és még meg is lepődik, majd nagypofával 21. századozik . .

2016. szept. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

# 13: Azt mondtad, hogy semmitérő nyápic, ez azért eléggé kifejezi, hogy mit gondolsz a fizikailag gyenge férfiakról, hiába mentegetőzöl. :)

Mi az, hogy nem kell elnézőnek lenni? Mi közöd ahhoz, hogy egy másik ember gyenge vagy erős?

2016. szept. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

egy ilyen szituáció egyáltalán nem "gáz", még az én konzervatívabb nézeteimben sem. én is nagyon sokat gondolok arra, hogy mi van akkor, ha ránk támadnak a barátnőmmel. ezzel kapcsolatban arra tudok csak jutni, hogy muszáj megvédenem, mert szeretem és féltem, nem akarom, hogy baja essen.


ha ne adj Isten ilyen helyzetbe kerülsz, akkor semmiképp ne mutasd magad gyengének. hogyha kapsz, akkor adj is! ha megütnek, üss vissza, tiszta erődből. ne csak arra gondolj, hogy mi van, ha megvernek! ha megvernek, akkor sajnos így jártál, de legalább azt mutatod, hogy veled SEM lehet szórakozni.


semmiképp ne kezdeményezz balhét, csak védd magad/magatokat ha más út nincs :)

2016. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#15 vagyok, még annyit tennék hozzá, hogy nem ismerem az alkatod, az erőd, satasata..


én a magam 192 centi/65 kilójával igencsak vékony testalkatú vagyok, és régebben elképesztő gyengének gondoltam magam. ezek után egy verekedésnél konstatáltam magamon, hogy az alkatom kell kihasználnom. könnyű, vékony, elég gyors mozgású vagyok ezáltal. nagyobb darab ellenfél esetén használd ki, hogy lassú, próbáld kibillenteni. és hidd el, hogy jóval, jóval nagyobb erő van benned, mint gondolnád! ez nem abból derül ki, hogy hány fekvőtámaszt vagy húzódzkodást tudsz megcsinálni, hanem egy ütés vagy rúgás gyorsaságából és erejéből. lehet az ellenfeled bika erejű, hogyha lassú!

2016. szept. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%

Penny- Leonard. Nézz Bigbengteorit, mamár nem ciki. Vagyis nekem nem.


13 évesen kapcsolatban lenni sokkal furább.

2016. szept. 29. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha zavar kezdj el sportolni, amúgy meg 13-14 évesen még nem sok különbség van erőben a két nem között. 14 évesen 40 kiló voltam és 180 centi. 18 évesen most majdnem 80 kiló és 180 centi. Érthetően sokkal erősebb is vagyok.
2016. szept. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Aza gond, hogy most 8-adikban az osztálytársaim mutattak nekem mozdulatokat, és ha valaki a suliból bánt amire volt példa vissza ütöttem keményen, annyira már nem félek ettől, de én 14 évesen dagi fiu vagyok ugy 74 és semmi izmom, viszont egy valamit mondtak, lehet hogyha verekedésben éeszek, ak kor kiisizzadok de legalább ráugrok ellenfélre, és nem fog tudni mozogni :D És ott ütöm agyon az arcán át
2016. okt. 9. 15:20
 20/20 anonim ***** válasza:

Egy küzdősportoló ellen semmit nem tudsz tenni!

És igen elitélendő, ha valaki már épp ember létére akkora nyomorék!

2016. okt. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!