Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik, de még soha nem beszéltem vele, mi lenne a teendő?

Figyelt kérdés
2 évvel idősebb egy iskolába járunk, de nem tudok oda menni hozzá, mert a szünet csak 10 percig tart és amúgy is más településen lakik. Bejelöltem ismerősnek. Vissza jelölt. Egyszer facebook-on ráírtam, hogy "Szia.", de azóta nem érkezett üzenet kb. egy hete írtam rá.
2016. okt. 11. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
2016. okt. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
16 éves.
2016. okt. 11. 18:38
 3/4 anonim ***** válasza:
És 18 éves a lány? Hát... nem tudom, hogy nem-e akar inkább idősebb barátot, mint sokan mások, és még nem is beszélgettetek... Elég sz*rul áll a helyzet jelenleg. Esetleg próbálkozz megint beszélgetést kezdeményezni valami indokkal, az lehet, hogy segít. De ne csak annyi legyen, hogy Szia, hanem legyen valami, amiről szeretnél vele beszélgetni.
2016. okt. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Oda kellene menni hozzá egyszer (kétszer).

Amúgy meg egyél rendesen, ne dohányozz, mozogj és aludj sokat - akkor hamarabb férfiasodsz, magasabbra nősz, nem tekint (annyira) kissrácnak.

2017. ápr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!