Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mennyi idő alatt tudtatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő alatt tudtatok kiszeretni a szerelmetekből, akinél semmi esélyetek nem volt?

Figyelt kérdés
Nagyon erős szerelemről van szó, legszívesebben az egész életemet leélném a lánnyal, de ő egyértelműen megmondta, hogy nem kedvel. Leginkább fiúk válaszai érdekelnének.

2016. okt. 19. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tobb,mint egy eve nem sikerul elengednem... A srac meleg.

Lany vagyok,remelem nem haragszol,hogy en is valaszoltam.

(Gyulolkodo,undorito stilusu privatokra nem vagyok kivancsi,koszi.)

2016. okt. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 éve nem tudok kiszeretni az enyémből, Kérdező, úgyhogy ne reméld, hogy ez gyorsan el fog múlni.
2016. okt. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
10 év után már kezdem úgy érezni, hogy tudok élni nélküle is
2016. okt. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fuh, úgy tűnik én szerencsés vagyok. 1 év + pár hónappal megúsztam.
2016. okt. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eléggé rossz érzés olvasgatni a válaszokat, mert én még csak két hete vagyok oda :(
2016. okt. 19. 19:50
 6/7 anonim ***** válasza:
22%

Hát Kérdező, 10 évnél hamarabb erre ne számíts, de 10 év után sem fog elmúlni, ha olyan erős a plátói. Igazából ha 10 év után nem múlik el, nagy valószínűséggel sohasem fog...

Tudom hogy ez keveset jelent,de együttérzek veled.

2016. okt. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
16 éves koromban lettem szerelmes egy lányba, most vagyok 26, és azóta szerelmes vagyok belé, csak ő messze lakik sajnos :)
2016. okt. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!