Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom magam tultenni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom magam tultenni a regi szerelmemen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mar volt egy regebbi kerdesem ezzel a tortenettel,de nem erkezett sok valasz,a helyzetem viszont nm javult.

Volt nkm egy fiu az eletemben oriasi sajnalatossagra csak volt...Szo szerint elszeditett,imadott,szeretett,de nm voltunk egyutt,o se akarta es en se. Rettentoen szerettuk egymast,mindig mondta h imad,szeret,es stb..Voltunk egyutt koncerten vegig fogtuk egymas kezet,sirtam a vallan mert Republic volt sztem nm kell reszletezzem :) Egyszeruen o volt az akihez minden erzelmem taplaltam. Meg is csokolt. A szemetlada. Na igen,tudom h rosszul kezdodik. Tegnap bejellentette h szerzett egy masik lanyt. Egyszeruen nem tudom feldolgozni. Es azt is mondta h mar 1 hete van,csak nm akart szolni. Es abban az 1 hetben is mondta h szeret,fogta a kezem,es meg egy talit is betervezett pentekre. Es mielott ezt elmondta ARROL BESZELT H HOGY VARJA. En ezt nem hiszem el. Teljesen darabokra hulltam,nem birom abbahagyni a sirast+a szoban forgo fiu legjobb baratja azt is a szemebe vagta h a lany sokkal szebb nalam. Ennel jobban talan soha semmi nem fajt az eletben. Mit tehetek? Hogy dolgozzam fel? Szerintetek szeretett? Szerethet meg? Mit csinaljak h megbanja a tettet? Nekem kell o! Csak o! Legalabb egyszer utoljara...van valami modszer amitol ujra kivanna? Egy het mulva megyunk egy buliba egyutt,ha szamit ez. Koszi elore is aki segitene



2016. okt. 20. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Ismeros a helyzet... Csak en sose csokoloztam vele...

En erre csak annyit tudok tanacsolni, ido siras baratnok es anyuka

De ha szeretned irj privit:)

2016. okt. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oke,koszi :)
2016. okt. 21. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!