Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés
Ezen a héten egy testvériskolai találkozás során megismerkedtem egy gyönyörű lánnyal. Nagyon közeli kapcsolatba kerültünk, sokat sétáltunk kettesben. Az az igazság, hogy pár nap alatt beleszerettem, és ő is megkedvelt engem. A gond csak az, hogy ő két nappal ezelőtt visszautazott Magyarországra, én meg Erdélyben élek. Nagyon megviselt a búcsú, következőkor csak áprilisban fogunk találkozni. Nem tudom, mit fogok addig csinálni, nagyon hiányzik. Mit tudok tenni, hogy enyhítsem a fájdalmat?

2016. nov. 27. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Srác, nagyon nehéz elfelejteni az ilyet.

Facebook + Skype + Viber meg mit tudom én. Ha ő is szívesen társalog vele, alakíts itt ki valamit.


Persze jó lenne tudni, hányadikas lehetsz. Ritka egy éveken át menő távkapcsolat pláne fiatalon.

2016. nov. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek esetleg távkapcsolat. Megbeszélhettek egy találkozót is;)
2016. nov. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Én tizedikes vagyok, ő viszont most végez az iskolával. 3 év különbség van köztünk. Megbeszéltük, hogy naponta fogunk beszélgetni facebookon, és én ezt szeretném betartani. A legnagyobb fájdalmat az okozza, hogy még nekem sem volt barátnőm, és neki sem barátja. A tegnapi beszélgetés során viszont elmondta, hogy ha közelebb élnénk egymáshoz, akkor ő megpróbálta volna a kapcsolatot. Úgy érzem, mintha ő lenne az igazi, de 514 kilométer van köztünk... Említette célzásként, hogy az egyik barátnője 4 hónapja távkapcsolatban él, és jól megvannak a barátjával. Nem tudom, mit csináljak, az elmúlt egy évtizedben összesen nem bőgtem ennyit, mint ez a két nap alatt.

2. válaszoló: A következő biztos találkozó az áprilisban lesz, mert akkor megy a mi iskolánk hozzájuk. Utána nem tudom, mi lesz, mert légvonalban 514 kilométer van köztünk...

2016. nov. 27. 10:26
 4/7 A kérdező kommentje:
*a most végez az iskolával az azt jelenti, hogy tavasszal érettségizik :)
2016. nov. 27. 13:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Viszont így tényleg nagyon nehéz lesz. Ha tovább fog tanulni, egy újabb szakadék lesz köztetek.

Én azt mondom, hogy ne éld bele magad, amíg sokat tudtok beszélni, addig beszéljetek is sokat, de ne hagyd hogy a tanulmányait elbssza.

Amíg egymásra pozitív hatással tudtok lenni, addig érdemes csak folytatni az egészet. Ha most is sírsz, azt tanácsolom hogy állj el a dologtól.

Különben sem birtokolhatod, pláne olyan messziről, és ő a tapasztaltabb az életben elméletileg. Meg kell majd tanulnod, hogyan engedheted el őt.

Mert hát semmi sem tart örökké



Első voltam

2016. nov. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) Most már lassan hozzászokok, beszélgetünk facebookon, és így elviselhető. Tudom, hogy sok minden nem tud ebből kialakulni, de úgy érzem, ha mást nem, legalább egy nagyon jó barátságot tudtam kötni.
2016. nov. 27. 16:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van valami, írj nyugodtan privit. Voltam már hasonló szituációban, hátha tudok még segíteni a továbbiakban. :)
2016. nov. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!