Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mihez kezdjek vele? Meg úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek vele? Meg úgy ezzel az egésszel?

Figyelt kérdés

Nem tudnám megnevezni ki Ő most nekem,mert magam sem tudom mi van. De egy férfiról van szó.

Lassan egy hete azt hallgatom, hogy hogyan dúl - fúl. Azt hiszem az a baja, hogy keményen megmondtam neki mit gondolok arról ahogy bánik velem és hogy ez mennyire nem tetszik. Elhiszem, hogy bántja, de az nem megoldás, ahogy kezeli. Csúnya dolgokat mond nekem,ha írok az a baja, ha nem akkor meg az. Hétfőn írtam neki,vita lett belőle. Akkor azt mondta neki nincs ideje velem találkozni, hétvégén Ő pihenni akar,nem utazik, nem akarja velem ezt az egészet és gondolkozzak el azon miért nem. Most ezek után mit tehettem volna? Nem írtam. Fel se mentem. Majd tegnap késő este kaptam tőle egy üzenetet amiben ez állt:

" mivan mi? Meg vagy sértődve? Áldozati bárány. Haragudj rám amennyire akarsz g*cire nem érdekel. Az idióta profilképeddel együtt " Annyit tudtam csak írni mi a baja? De persze a válasz sem volt értelmesebb. "Mi lenne? Nincs semmi bajom te...áldozat "

Ezek után Én mit tegyek? Ha életemben először a sarkamra állok és kiállok magamért ezt kapom,de amit és ahogy tőle kaptam az elmúlt években az ugye természetes és maradjak csendben.

Egyik ismerősöm azt tanácsolta próbáljak meg vele beszélni, hogy kössünk kompromisszumot,és oldjuk meg a dolgainkat, de én már annyira tehetetlennek érzem magam,hogy arra gondoltam személyesen bocsánatot kérek tőle aztán ennyi. Elköszönök akármennyire is nehéz lesz.



2016. okt. 27. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Kicsit zavaros nekem a történeted. Együtt voltatok? Vagy csak elvoltatok?

Min fakadt ki a vita?

Bocsánatot szerintem ne kérj tőle, mert elég paraszt dolgokat mondott/írt. Zárd le szépen a dolgot és ne foglalkozz vele. Az egész nem ér annyit.

2016. okt. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem beszélgetnék vele, hanem tiltanám is le mindenhonnan, mert nem százas a pasi, ez biztos.
2016. okt. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Hát nekem nem kéne ilyen pasi,aki ilyen undorító módon tud beszélni,és neked ez tetszik,hát gratulálok,te sem vagy különb....
2016. okt. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Teged, ha le is kopne ez a fereg, akkor is te mennel csuszni-maszni a labai ala a bocsanataert esedezve... szedd mar ossze magadat!
2016. okt. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem fogok vele se beszélni se utána futni. Lezárom, törlöm aztán ennyi.Hiába is akarnék vele bármit is megbeszélni lehetetlen.
2016. okt. 27. 14:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Így van, ez egy bunkó! van ilyen típus, ne aggódj, nem csak te kerültél már ilyen helyzetbe, nagyon jól ismerem sajnos ezt a fajta férfit. sértődött elmebeteg.
2016. okt. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha még csak ismerkedtetek is akkor sem kellene igy beszélnie ha értelmes pasi lenne akkor azt írnà hogy szarul esett amiket mondtàl ràm de can benne igazssàg és beszéljük meg személyesen ez esetben ez a pasi nem érdemli meg a bocsànatodat sem suttyó barom !
2016. okt. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!