Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már nem tudok mit kezdeni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem tudok mit kezdeni a helyzettel! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egész általános alatt szerelmes voltam egy fiúba.Persze,eleinte ez nem volt komoly,meg nem is gondoltam komolynak.De amikor még nyolcadikban is úgy éreztem,kezdtem megijedni.Úgy voltam vele,hogy a fiú úgyis Debrecenbe megy majd továbbtanulni,és biztos,hogy soha többé nem látom,így lesz időm kiábrándulni belőle.El is ment Debrecenbe(fájt is a szívem,rendesen).Azt hittem,végre nem lesz több szenvedés,hogy a közelemben van és már a puszta jelenlétével befolyásol.Már kezdtem elfelejteni,amikor kilencedik második hetében elkezdett terjengeni egy pletyka,miszerint vissza fog jönni a szülővárosunkba,mert nem bírta a kolit.Méghozzá az én osztályomba!A pletyka végül beigazolódott.Újra egy osztályban vagyunk,és nem tudom kiszedni a gondolataimból(kilenc éve).Ott van mindenhol,ahol én,mert ugye ugyanolyan versenyekre,faktokra és felkészítőkre járunk.Nem is merem megszólítani,mert félek,hogy valami orbitális hülyeséget mondok.Pokolian szenvedek,pedig sose gondoltam volna,hogy ennyi idősen ilyen dolgok kínoznak majd.Én nem akarom a szerelmes fruskát játszani,csak el akarom felejteni,mert úgysincs esélyem nála.

Az én helyzetem, pedig egyre durvább. Egyre többet gondolok rá. Most egy hétig nem láttam, és szinte már fizikai fájdalmat éreztem a hiánya miatt. Hogyan verhetném ki a fejemből? Nem akarok még négy évet(sőt, lehet egyetemre is egy helyre járunk majd) az iránta való sóvárgássommal eltölteni.

/egy kétségbeesett gimnazista lány


2016. dec. 4. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Mióta van 9.ben fakt? Még a 6-és nyolcosztályos gimikben is csak 11.től van fakt...
2016. dec. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Esztroj ***** válasza:
Hááát...arra gondoltál már, hogy beszélsz vele és megmondod neki aztán lesz ami lesz? Amúgy szerintem legjobban az felejtet el legjobban valakit, ha találsz egy másikat
2016. dec. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 Drága kommentelő!Látom,megfogtad a helyzetem lényegét.De ha már kérdezted...Ez a fakt nem az a fajta különóra,amely az érettségire készít fel,hanem,amely versenyekre.Ilyen órákra már egészen ötödiktől kezdve lehet járni és ezeket is szokták ,,faktként" emlegetni.
2016. dec. 4. 00:27
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 Köszönöm válaszod,de nem hiszem,hogy ,,másikat találni" nekem olyan könnyű lenni.Mint fent is említettem,már lassacskán tíz éve tart nálam ez a dolog.Ha valamit érzek,akkor azt nem tudom csak úgy lecserélni egy másik emberre,mint egy elnyűtt kabátot.
2016. dec. 4. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!