Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az első igazi, őrült, lángoló,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első igazi, őrült, lángoló, boldog szerelem elvesztése után (2 éves kapcsolat) fogok még találni olyant, akivel érezhetem ugyanezt a lángot?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak az elsőnél van? Mert ha igen,beleőrülök a fájdalomba. :) voltatok így már,ugye? Mesélhettek a ti esetetekről...

2016. dec. 5. 23:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem egy két éves , első kapcsolat ért véget egy jó ideje, beletelt egy év is mire túltettem magam rajta. Azóta viszont teljesen felhagytam a párkereséssel, 4-5 éve még csak ismerkedni se volt kedvem, nem is gondolkozok ilyesmin.
2016. dec. 6. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
4,5 évig voltam együtt a volt párommal, utána nagyjából 4 hónapba telt mire úgy éreztem tudok bárkivel is randizni, de azóta újra megtalált a boldogság, így ne add fel. Fontos, hogy ne mindig a múlton merengj, jó volt, szép volt, de azon már nem tudsz változtatni, keress egy hobbit és örülj minden egyes napnak. 24F
2016. dec. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az első kapcsolatom után több mint másfél évig csak azzal a tudattal éltem, hogy arra voltam jó, hogy megcsaljanak, és káromkodtam a hulló csillagokkal, pipiterekkel, négylevelű lóherékkel, hogy miért érdemeltem ezt...


Most jöttem rá arra, hogy azért, hogy ha valakit ezek után tényleg meg tudok becsülni, ahhoz hogyan tudjak hozzáállni, hogy esélyem legyen egy tényleg boldog kapcsolatra.


Szóval nem kell fosni, hogy csak az elsőnél létezik ilyen, elég fura lenne ha mindenki a tinikapcsolatából eljutna a házasságig. Mármint ez létező dolog, de a tinik kapcsolatainak elég nagy százaléka aberrált.

2016. dec. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Megpróbálhatom pozitívan is felfogni.. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat mindenkinek!!:)
2016. dec. 6. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!