Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kéne tennem, hogy vissza...

Mit kéne tennem, hogy vissza kapjam a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

1 éve,hogy ő a legjobb barátnőm.

Egy iskolaba jártunk másfél évig és nagyon jó barátnők lettünk,mindent elmondtunk egymásnak és nagyon jó volt a viszonyunk,sose veszekedtünk. Aztán kialakitottunk egy baráti társaságot (kb 6-7 ember) akikkel miután elmentem egy másik iskolába mindig találkoztam suli után. A barátnőm is köztük volt. Sokáig igy ment ez..De aztán a bartnőm kezdett egyre kevesebbet lejárni talizni. Mindig kitalált valamit,hogy miért nem jön. Aztán barátja lett és elkezdett vele találkozgatni. Mindig ajánlgattam neki,hogy hozza el a barátját és ismerkedjen meg velünk,de sosem dijazta az ötletet. Ezért megtörtént életünk első veszekedése,hogy neki fontosabb a barátja mint én. 3 napra rá kibékültünk,megbezséltük,hogy mindketten változtatunk a dolgoko,de semmi se változott. Továbre is keveset találkoztunk és mindezek tetejébe üzenetbe se válaszol..Alig alig. Bármikor mikor hívom találkozni szándékosan nem nyitja meg vagy ha megis nyitja kitalal valami okot amiért nem jön ezért hát újbol összevesztünk. A veszekedést én inditottam,de csak mert nagyon hiányzik az mikor együtt hülyéskedtünk és jókat beszélgettünk. Mióta van a barátja érzem,hogy csak azért ir vissza chaten is,hogy nehogy megint megsértődjek..És nem értem,hogy hol rontottam el. Bár a második veszekedésnél elég durva dolgokat vágott hozzam,amik után azt hittem majd bocsánatot kér,de megint csak én irtam neki..Nem tudom mit csinálhatnék,mert nem cak a mi baratsagunk van veszélyben hanem a barti társasagunk is ami ő nélküle már nem a régi.



2014. jún. 7. 19:04
 1/3 anonim válasza:
Abból amit elmeséltél, az jön le, hogy a barátnőd egyszerűen irányt váltott, most másra vágyik, más környezetre, más emberekre, más tapasztalatokra. Neked ezt, mint jó barátnak el kell fogadnod, hogy ha majd ez elmúlik nála egyszer, akkor úgy érezze, hogy te tárt karokkal várod. Veszekedned semmiképp nem érdemes, mert azzal csak rontasz a helyzeten. A legjobb, ha megértő vagy vele, és türelmes. Hagyd, hogy azt tegye, amihez kedve van, légy jó barát!
2014. jún. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem barátnő. Neked nem ő hiányzik, hanem az, aki te voltál mellette. De ez nem volt igazi. Ha ilyen könnyen elfelejtett, és a barátja fontosabb neki, mint te, akkor meg sem érdemel téged... Pláne, hogy ő viszont fontos neked. És nem rajtad múlt, hogy tönkre ment a barátság, ő viszont nem tenne azért semmit, hogy helyre jöjjön. Szerintem hagyd őt.
2014. jún. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm...:) lehet tenyleg nem art akkor ha kicsit békén hagyom
2014. jún. 7. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!