Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Minden vizsgám megvan a B-s...

Sonkacsont kérdése:

Minden vizsgám megvan a B-s jogosítványhoz, merre induljak, hogy kell intézni hogy kézhez kapjam a jogosítványomat? (pl. okmányiroda? ) Az oktató nem mondta el mit kell tennem.

Figyelt kérdés

#jogosítvány #ügyitézés
2014. ápr. 14. 03:51
 1/3 anonim ***** válasza:
A sikeres forgalmi vizsga után 3-5 munkanappal (nem emlékszem már pontosan) be kell menni oda ahol a kresz vizsgád is volt. Ott kiadják a vizsga kartonodat (vagy mi a pontos neve) + orvosi alkalmassági eredeti példányát. ( jó esetben a másolata nálad van). ezzel egyből besétálhatsz az okmány irodába, vigyél magaddal pénzt, 4 ezer ft illetéket kell fizetni ha jól tudom. Azt ott helyben ki kell pengetni. Lefényképeznek , kapsz egy papírt h megigényelted a jogsit és vársz h kihozza a postás, vagy ha nem postán kéred akkor szólnak az okmány irodából h mikor mehetsz érte. Ez kb 2-4 hét. Fontos, amíg nem kapod kézhez a jogsit nem vezethetsz hiába lett sikeres a vizsgád. És gratulálok a jogsidohoz :)
2014. ápr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2014. ápr. 14. 21:54
 3/3 anonim válasza:
en is most inteztem nemregem. a papirral is lehet vezetni,bar nem szeretik a rendorok,de el kell fogadniuk, engem allitottak meg es csak papirom volt,de nem volt semmi gond! :)
2014. máj. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!