Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek mi a fiú/lány ideálotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

_Kicsi_Vivus_ kérdése:

Nektek mi a fiú/lány ideálotok? 13/L

Figyelt kérdés
2016. dec. 11. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ideálom,csak megőrülök az olyanokért,akik 150 kilósok legalább.Mindegy hogy néz ki,csak legyen rajta nagyon sok háj,ilyen fétisem van. :D A korodat azért írtad oda,hogy a pedofilok privátokat küldözgessenek neked? Itt több a 30 feletti,mint a szexualitás kategóriában. :D L
2016. dec. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Külső:Nekem tetszik, ha egy fiúnak fel van állítva a haja, vagy be van zselézve...Lehet rajta egy kis felesleg (de nagyon kicsi) a haja és a szeme tök mind1 milyen színű,lehet izmos (de ez nem feltétel)... Nekem igazából az arca a legfontosabb. Ha az megtetszik akk ok, de nincsenek így külön elvárásaim.

Belső:a legeslegfontosabb, h legyen őszinte. Ami még nekem fontos, h legyen humoros, és ha csinálni akar vmit, akk ne csak mondja, tegye is meg... +álljon mindig mellettem ha baj van :)

2016. dec. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincs kifejezetten idealom. Minden baratom kulsoleg es belsoleg is mas volt.

De azert irok egy ket dolgok. :)

Kulso: ne legyen kocka hasa vekony se legyen. Szoval a pocak hatalmas elony de persze nem az a nagyon elhizott hanem csak ha ra fekszek ne szurja at a nyakam a bordaja. Szeme legyen kulonleges szinu. Imadom a szurkes zoldes kekes szemet az nagyon a gyengem.:)

Belso : legyen kedves megerto es turelmes. Beszeljen sokat en eleg halgatag vagyok szoval valahovy szora kell birni engem is :D huseges legyen vagy ha az nem is legalabb legyen benne annyi gerinc rs batorsag hogy elem all es elmondja mi tortent. Gyulolom ha hazudnak szoval ha azon kapnam mar az elso alkalomnal barmennyite szeretem de repulne.:) humor is egesz fontos bar ha en szerelmes vagyok minden hulyesegen rohogok amit o mond :D

Ennyi szerintem :)

18l

2016. dec. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

külső: fontos h bejöjjön nekem az összkép számít

belső: legyen csendesebb, cuki, szerény....

2016. dec. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
előző vagyok 15F
2016. dec. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Már több kérdésnél is leírtam ezt.

Külső: Imádom, ha valaki magas, igazából 185-190 felett nem is nézem a fejét, plusz pont ha van rajta izom(bár nem létfontosságú), imádom, ha valakinek sötét barna barna haja van, vagy fekete. A szőkékért nem vagyok oda, bár volt már olyan, hogy szőke fiút is megnéztem.

Nem szeretem a túl hosszú hajú fiúkat, de imádom, ha valaki zselézi a haját.

Szemszín: Szeretem a kék/zöld szemszínű pasikat, a zöldet lehet azért, mert nekem is sötét zöld a szemem. :D

A barna szem furcsa módon nem jön be, de a feketét különlegesnek tartom. De nyilván nem ez a legmeghatározóbb dolog nálam.

Öltözködés: Tudjon öltözni, nem kell mindig ing, meg zakó, de azért tudja milyen alkalomra mi illik.

Zenei stílus: Lényegében nekem mindegy, csak nagyon rock őrült ne legyen, mert én személy szerint nem szeretem a rockot. De felőlem mulatós őrült is lehet.

Belső: Legyen kedves, hűséges, nálam a humor nem számít egyáltalán, tudjon komoly lenni, ne legyen alkoholista, ne drogozzon.

Az, hogy cigizik-e vagy nem, annyira nem érdekel.

Életvitelt tekintve: Ne legyen nagyon otthon ülős, én is eléggé bulizós alkat vagyok, nem játszok bulibárót minden héten, de szeretek egy jó társaságban eltölteni egy estét/éjszakát.

Ne legyen teljesen zárkózott, de az a nagymenő stílus sem jön be, az aranyközéputat szeretem.

Ne legyen bunkó, páwa, swag yolo, férfiatlan senki. Nem szeretem. Tudom, hogy kevés ilyen van már, de van még remény(szerintem).

Valószínűleg le leszek pontozva, de véleményt kértél, én adtam.

2016. dec. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Külső: legyen magasabb nálam (kb. 170cm), vékony testalkat (nem muszály, hogy izmos legyen :'P) hajszín~fekete, szemszín~kék/barna...

Belső: legyen zárkózottabb... Meg az sem baj ha kicsit olyan szadista/lenéző :'D (de azért egy minimális szinten lehessen érezni hogy kötődik hozzám :'P)

Legyen érettebb/komolyabb a korához képest; +Nem zavar, ha kicsit pesszimista...

2016. dec. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Utolsó vagyok 14/l :'D
2016. dec. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!