Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » FIÚK! Ti összejönnétek vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Ti összejönnétek vagy összejöttetek volna osztálytárssal?

Figyelt kérdés
Szeptemberben lett egy új osztálytársam, mindig figyel és mosolyog rám, néha elég furán érzem magam a társaságában. Igazából nekem bejön, tényleg egyik legszebb lány az osztályunkból, de nem tudom, hogy mit tegyek. Félek az ilyen osztálytárs szerelemtől.11. osztályos vagyok.17F

2016. dec. 27. 16:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én összejöttem osztálytárssal, igaz akkor már alig jártunk iskolába, mert már érettségik voltak. Nos, ez a kapcsolat nem tartott sokáig.

Két osztálytársam pedig már előttünk bőven összejött, akik már 3 éve alkotnak egy párt. :)

2016. dec. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Házinyúlra nem lövünk! Én is elkövettem ezt a hibát! Gondolj bele,hogy ha szakítotok akkor minden nap ott látni fogod! Meg egy kapcsolatnak nem tesz jót hogy állandóan egymás nyakán vagytok. Egesz nap suliba utana meg otthon is akár.
2017. jan. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!