Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudom jobban kordában...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom jobban kordában tartani az érzelmeim és feldolgozni a csalódást?

Figyelt kérdés
Életem első komoly kapcsolatának lett vége és most nem találom a helyem. Az egész kapcsolat alatt én voltam az a fél, aki jobban szeretett és aki képes volt áldozatokat hozni, tűrni és tenni a kapcsolatért. Nagyon szerelmes voltam és végig az volt a célom, hogy mélyüljön el a kapcsolat, nyíljunk meg érzelmileg. A saját határaim feszegettem, annyit tűrtem és küzdöttem, hogy jobb legyen. Teljesen ráépítettem és nem is akartam senki mást, hiába nehéz volt. Most pedig itt vagyok teljesen ledöbbenve, miután közölte, hogy minden elmúlt, nem szeret úgy, mint régen ,egyik napról a másikra lépett ki az életemből, úgy tesz, mintha sosem ismertük volna egymást. Tudnátok módszereket mondani, amivel végre úrrá lehetek az érzéseimen, hogy ne csak a szívemre hallgassak, ne essek ugyanebbe a hibába és képes legyek elengedni?
2017. jan. 25. 20:05
 1/1 anonim válasza:

Szia! A lényeg, hogy töröld le és tiltsd le mindenhonnan. Közös dolgokat vagy dobd ki vagy tüntesd el a szobádból, ne legyen semmi olyan ott amit tőle kaptál volna vagy kimondottan rá emlékeztet.

Foglald le magad, legyél sokat a barátaiddal, kezdj el edzeni, nézz sorozatot, olvass könyveket, ha van házi állatod foglalkozz még többet vele. Hidd el idővel könnyebb lesz.

És ami a legfontosabb SOHA ne másra építsd az életed!

És lehet, hogy most nagyon szerelmesnek érzed magad, de hidd el nem ő az igazi. Az igazival együtt leszel életed végéig és nem fog elhagyni. Szóval kár rá gondolnod mert nem ő te embered :)

2017. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!