Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Életem szerelme nem lehet az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem szerelme nem lehet az enyém, más meg nem kell, ez ugye normális? 17/L

Figyelt kérdés

Ő volt nekem az elso de nem fekudtunk le, odaig el se jutottunk mivel találkoztunk kb 5szor és az utolsó alkalom megbeszélt volt akkor csókoloztunk meg beszélgettünk rólunk ...

De ennyi is volt a mi történetünk nem lehetünk együtt csak az baj ő még jobban rontja a helyzetet mert elég nagy fájdalom nekem az hogy nem lehet az enyém ő még rátesz egy lapáttal hogy olyanokat mondd másoknak hogy állítólag én nem kellek neki de én tudom hogy kellettem neki.

Lassan 4 hónapja nem beszéltünk , már nem is fogunk.

Minden este sírva alszok el és arra gondolok miket mondott nekem és hogy mindenbe hazudott hülyének nézett.

Most már én is lefogom tagadni hogy kell nekem pedig meghalok érte.

Azt tudom hogy tetszettem neki és hogy vonzódott hozzám szimpatikus voltam neki de szerintem ő nem érzett semmit, nem is hiányzok neki. Neki van más amúgy is úgy hogy én voltam a hülye hogy egyáltalán szóba altam vele.

Van köztünk 12 év.

Én már nem is gondolkozok rajta hogy mi volt ez köztünk mert még jobban fog fájni.

De az a baj hogy rajta kívül más nem kell.

Annyi fiú van akinek tetszem de már nem tudok mit mondani hogy miért nem kell senki.....

Mindenki élvezi az életet fiuzik stb én még sose voltam ilyen ő volt nekem csak.

De ha nem fogom elfelejteni akkor milesz?

Az a legszarabb az egészbe hogy le se zártuk ezt a valamit ami köztünk volt csak eltűnt, írtam neki csúnyákat hogy mit gondol magáról de már azt is megbántam.


2017. febr. 14. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Te egy 5 évesbe vagy szerelmes? "Van köztünk 12 év. "

Nézesd meg magad.

2017. febr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
istenem de balfazs vagy komolya...itt sajnáltatod tegnap ota magad xD
2017. febr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Neki van más amúgy is úgy hogy én voltam a hülye hogy egyáltalán szóba altam vele.

Van köztünk 12 év. "

Tényleg hülye voltál. Te most azt gondoltad,hogy egy majdnem 30 éves pasival te normál párkapcsolatban lehetsz?

Amúgy 5 találkozás után ne hívj már valakit életed szerelmének, mert ez egy kicsit nevetségesen hangzik.


Majd előbb-utóbb fog más kelleni. Természetes,hogy most nem így érzed. KOROD BELIT KERESS!

2017. febr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!