Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Mennyi eséllyel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyi eséllyel jönnétek össze egy fiúval, aki írt nektek egy könyvet, mert szerelmes belétek? Nem vennétek ezt már túlzott rajongásnak?

Figyelt kérdés
16/F

2017. febr. 15. 19:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Majd írd le hogy mi volt. :)
2017. febr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

bár én nem könyvet kaptam saját magamról, mégis eléggé megrésmített, mikor egy srác bevallotta, hogy 2 éve szerelmes belém. igaz, mi nem beszélgettünk soha, csak évfolyamtársak voltunk, de azért durva volt belegondolni, hogy míg nekem ő semmmilyen szerepet nem játszott az életemben, addig neki én voltam a MINDEN. szóval csínyján az ilyen nagy szerelmet vallásokkal, mert lehet nagyon rémisztő és taszító is. semmilépp ne rohand le a könyvvel és az érzelmeiddel, szerintem szánj 1-2 hónapot a lány alapos megismerésével, bízzatok meg egymásban, utána hívd el randizni, szerelem vallás, és ha már sínen van minden, mondd el a könyvet is. lehet, hogy neked túl sok időnek tűnik, és sokat kell majd várnod, de hidd el ő nem így fogja érezni, és sokkal jobb, nagyobb hatása lesz, ha akkor mutatod meg a könyvet, ha már alakul a dolog kettőtök között. most még lehet, hogy megijedne és megszállottnak látna, és eltaszítana magától.

16/L

2017. febr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti, most egyre biztosabb vagyok abban, hogy nem tetszik, szóval az is lehet, hogy nem is adom oda neki a könyvet... Ezt majd még eldöntöm 😄
2017. febr. 16. 21:53
 14/15 A kérdező kommentje:
Nah megirtam neki mindent a konyvrol... azt mondta, hogy egessem el, vagy dobjam egy folyoba, de neki ne adjam oda, mert nem kell neki. Szomoru de ez van. Majd legkozelebb hatha osszejon 😄
2017. jún. 27. 21:36
 15/15 anonim ***** válasza:
27%

én mondtam, hogy ez lesz... -.-

de ha már úgysem, tetszett, akkor mindegy (nem is értem miért mondtad így el neki).

te tudod mit csinálsz

2017. jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!