Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányként mivel tudnám feldobni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként mivel tudnám feldobni a külsőmet?

Figyelt kérdés

Mit vegyek fel, hogy hordjam a hajam? Mit tanácsoltok, mivel tudnám kicsit felturbózni magam? Mi jön be a fiúknak?


(Légyszi, ne kezdjétek a "légy önmagad, ha így nem kellesz valakinek, máshogy se kelljél" szöveget. Mindenkinek vannak igényei más emberek külsejével kapcsolatban.)


2017. febr. 24. 12:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én például az addig mindig összefogott hullámos hajamat elkezdtem kiengedve hordani, szépen kivasalva. (azóta is úgy hordom)

Elkezdtem magam sminkelni, jó, mondjuk ki mennyit szeret sminkelni, én mára már nagyon benne vagyok a dologba, de mondjuk senkinek nem árt meg, ha egy kis szempillaspirállal kiememeled a szemeidet, szemöldöködet kifested, hogy karakteresebb legyen az arcod, kis korrektor a bőrhibákra, meg mondjuk a szádra egy átlátszó szájfény vagy az ajkaid szeméhez illő rúzs, és ez bőven elég. És nem is sok, természetes hatást kelt, mégis egy kis extrát ad.

Elkezdtem odafigyelni rá, hogy hogyan válogatom össze a ruháimat, szerintem a fekete és a fehér összeállítások mindig nagyon jól néznek ki. Ezeket hordom a leggyakrabban, mert pl. egy fekete farmerhez mindenféle blúz nagyon jól passzol. Ha fel akarod dobni az outfitedet, akkor hordj hozzájuk illő kiegészítőket (nyakláncok, karkötők, gyűrű, fülbevaló stb.)

Még a hajhoz visszatérve, miután elballagtam általánosból, befestettem az akkor sötétszőke hajamat barnára, mert nekem az sokkal jobban tetszett, jobban éreztem benne magam, és sokak szerint jobban is állt (azóta is festem, csak most már sötétbarnára).

Aztán elmehetsz fodrászhoz, hogy rendbe tegye a hajad, ha esetleg el van töredezve, vagy új hajszínt próbálj ki, vagy vágasd le egy kicsit, vagy bármi. Elmehetsz kozmetikushoz, hogy rendbe tegye a bőrödet, esetleg körmöshöz egy szép manikűrre.

Ezek mind-mind olyan dolgok, amik tudom, hogy költségesek, de valljuk be, nagyon jót tesznek neked, mert sokkal jobban fogod érezni magad, jobb nőnek fognak tartani :) (Velem speciel ez történt, több fiúnak tetszettem meg :P )


Aztán még mondhatnám, hogy ha nem túl szépek a fogaid, akkor menj el fogszabályzásra, ha esetleg úgy érzed, kezdj el fogyókúrázni, járj sportolni vagy edzőterembe.

De szerintem amiket először írtam le, azok azok, amiket bárki bármikor elérhet, nekem is ezek váltak be. :)

De ha túl soknak érzed mondjuk a hajfestést vagy a sminkelést akkor nyílván ne csináld, anélkül is jó nő valaki.

Ez csak pár tipp, hogy a kérdésedre válaszoljak :)

2017. febr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, ajkaid színéhez xd
2017. febr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#11 Ja, meg mondjuk használhatna még két zsák izét is amit az arcára tud kenni :D


Ha egy kevéske sminket felvisz, az rendben van. De tényleg gyengéden használja. Láttam már lányokat akiknek olyan volt az arca mint a vaj. Légy megakadt benne.


Fiúként még annyit hozzátennék, hogy a szemöldöködnek tényleg legyen valami színe, mert ismertem egy nem is olyan csúnya lányt, akinek nem volt szemöldöke (vagy átlátszó) és azóta kerülöm, mert valahogy visszataszít. Nem tehetek róla, egyszerűen zavar.

2017. febr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#11: De valljuk be,hogy te már nagyon messze állsz a természetestől,így legalább annyi fiúnak nem tetszel,mint amennyinek igen. Nem beszélve arról,hogy soha nem az ellenkező nem miatt kéne változni.
2017. febr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!