Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik fiú-lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés

Mellesleg mi a véleményetek a témával kapcsolatban?


14/L



2017. márc. 11. 18:52
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
71%
Velemenyem szerint csak parkapcsolatban letezik baratsag! Az a legerosebb baratsag, ami letrejohet 2 ember kozt!
2017. márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
76%
a 11-esnek nagyon igaza van! Ha a párod nem a legjobb barátod, akkor a kapcsolat halálra van ítélve!
2017. márc. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek.

Tehát lehet párkapcsolatom a legjobb barátommal? (tudom, tudom... ha vonzalom van nincs barátság, de sztem ez nem igaz!)

2017. márc. 11. 21:36
 14/37 anonim válasza:
100%
14/L vagyok és van egy fiú aki 1,5-2 évvel idősebb nálam. Őt 1,5 éves korom óta ismerem, hetente mindig találkoztunk nagyon sokáig kb. 7 éves koromig. Azután kevesebbet találkoztunk mindkettőnknek bejött a képbe a suli de igyis beszeltünk meg találkoztunk csak kevesebbet. Azóta mindkettőnknek kapcsolata volt, és sosem tekintettünk máskép egymásra. 13 éve a legjobb fiú barátom és semmi több nem volt köztünk a "tevékenysèg" kimerült a puszi-ölelés-kézfogás trióban. És néhányszor aludtunk egymás mellett, akkor sem történt semmi. Szerintem igenis van!
2017. márc. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
65%
nekem voltak olyan fiú barátaim. mostmár megszakadt velük a kapcsolatom, és rájöttem, hogy volt, akibe én voltam szerelmes, volt aki belém volt szerelmes. erre csak utólag jöttem rá. de attól még, hogy nekem nem jött össze a fiú-lány barátság, másoknak lehet másképp van.
2017. márc. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

Én eddigi életem során több fiúval is azt hittem, hogy csak barátság ami van köztünk, legalábbis az én részemről, aztán lassan bevallották, hogy többet szeretnének...


Mégis hiszek a fiú-lány barátságban, ugyanis az egyik legjobb barátom is fiú. Kisgyerekkorom óta ismerem és bátyámként tekintek rá.

De ahogy eddig hallottam az a ritkább, hogy ez barátság marad...

De mindenesetre ha egy srác jófej meg kedves veled és barátkozni próbál, ne koptasd le attól félve, hogy úgyis beléd zúg majd, mert egyáltalán nem biztos..lehet, hogy csak szimpatikus vagy neki és jóban szeretne lenni veled.

15/l

2017. márc. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nem is egy fiu baratom van :)

15/L

2017. márc. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van csak nekem nem volt még.

Fiú haverjaim vannak, de olyan akiért bármit megtennék, olyan nincs

2017. márc. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

nekem mióta az eszemet tudom egy lány a legjobb barátom. soha nem akartunk a másiktól többet.


16/f

2017. márc. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
26%
fiú és lány között nem létezik, de férfi és nő között igen
2017. ápr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!