Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik fiú-lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés

Mellesleg mi a véleményetek a témával kapcsolatban?


14/L



2017. márc. 11. 18:52
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
90%

Ez fugg kortol szerintem is. Egy 14-tol 20 eves korig szerintem nincs az a mely, mindentelmodokneki baratsag, mert ott a hormonok jatszanak ugy nagyon, es vki tobbet fog erezni.

De ha ilyen haverok, h koszontok, ha ugy van akkor bajcsevegtek par percre es mentek utatokra, az letezik.

Idosebb korba, olyan 25-30tol felfele, azert mar kialakul egy csaladi hatter, gyerekek, van ferjed/ feleseged, ott mar nagyobb esellyel alakul ki baratsag. Ott az ember mar tudja az ertekeket, es nem olyan fejjel gondolkozik, mint fiatalabb koraban.

Es nem fog rogton az elso helyes, jokivagasu emberbe beleesni.


Szoval summa summarum,vkinek letezik vkinek nem, en szemely szerint nem hiszek benne hosszu tavon.

2017. ápr. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
39%
Van, és ezzel nem vitatkozom.
2017. ápr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
74%
Simma barátságról lehet szó, hogy ha mind a két fél biztos abba, hogy nem érez a másik iránt többet barátságnál. De komolyabb, mélyebb barátság csak rövid távon.
2017. ápr. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim válasza:
0%
Egy barat akkor is barát ha beteszi
2017. máj. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
LÉTEZIK!! A legjobb barátom, aki jobb barátom, mint bármelyik többi, fiú. Szóval létezik. És több haverom is van. És nem érdekbarátságok ezek, mert a legtöbbnek csaja van. a legjobb barátom történetesen meleg. :'D
2017. júl. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Ha nagyon fiatalok vagytok akkor az egyik fél a legtöbb estben többet fog érezni,mint barátság.


A másik eset meg hogy fiú lány barátság szex után.



3. Meg ha a fiú barátod meleg. Akkor kialakulhat egy elég jó barátság.

2017. júl. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Az nem egy legenda?
2017. szept. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Ha barátok vagytok és külsőre tetszetek egymásnak, akkor nem csak barátság lesz. Ha meg nem tetszetek egymásnak külsőre, akkor meg úgyse lesztek igazán barátok :D
2017. szept. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Létezik, de csak egy ideig... Ha igazi és mély barátság, akkor elég valószínű hogy az egyik fél beleszeret a másikba. Eddig én mindig ezt tapasztaltam és láttam más embereknél.
2017. szept. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Van
2017. szept. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!