Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik fiú-lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés

Mellesleg mi a véleményetek a témával kapcsolatban?


14/L



2017. márc. 11. 18:52
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
74%
Haverság igen, barátság nem.
2017. nov. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Nincs igazi, az egyik fél mindenképpen többet akar majd.

Tapasztalat. Maximum érdekbarátság lehet, az pedig nem tarthat sok ideig.

Ez az elvem, bár a valóságnak ellentmond, mivel nekem van egy nagyon jó fiúbarátom, és tudtommal sem ő, sem pedig én nem érzek semmi többet barátságnál.

Maximum ő...de szerintem nem.

2017. nov. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 CFB ***** válasza:

Miért ne létezne? Pl felnőttek. Munkahelyen. Van akit kedvelnek, van akit nem. Az egyik a barátjuk, a másik csak munkatárs, nemtől független. Pl anyukám volt főnökét mindenki imádta, egy nagyon jó ember. Neki mindenki a barátja. 2 gyerekes családapa.

És fiataloknál is, ha mindkettőnek van párja, és igazán szeretik, akkor el sem lehetne képzelni barátságnál többet. Nekem nagyon sok fiú barátom van. Kb 3 akar(t) tobbet, a maradék egyik felének van barátnője, a másik fele pedig olyan, mintha a tesóim lennenek (ők mondjuk 12 alatt vagy 18 fölötti korosztályba tartoznak).

És az egyik legjobb barátom. Nincs esélyünk még találkozni, mert a cserediák program miatt nem hagyhatom el Amerikát márciusig (akkor meg már felesleges, a tanév május végén ér véget), de amint hazamegyek találkozni akarok vele.

Meleg. És a nem hetero emberek, transzneműek, genderfluidok, nem nélküliek sokkal kedvesebbek, megértőbbek, és sokkal mélyebb barátságok szövődhetnek. És ezt tapasztalatból mondom.

Ha azt mondod, hogy nincs igazam, itt van csak (!) pár ember a baráti körödből:

Leszbikus nem nélküli, leszbikus genderfluid, leszbikus lány, pánszexuális genderfluid, pánszexuális lány, meleg fiú, pánszex fiú, biszex fiú. Ééés satöbbi.

2017. nov. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Létezik.

Kiskoromban nekem is volt kettő barátom is aki fiú volt és tênyleg csak barátság volt köztünk.

2018. márc. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Van xd, a legjobb barátom a jegyesem amúgy ><, de nehogy azt hidd, azonos nembe volt olyan barátom, aki rám akart mászni, szóval..
2018. márc. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:

Persze, hogy létezik. Nekem vannak fiúbarátaim. Csak az a lényeg, hogy az elején leszögezd, hogy nem akarsz tőle semmit.

14/L

2018. márc. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:

Létezik fiú-lány barátság

Van olyan hogy nagyon jól elbeszélgetnek meg hülyéskedek de egyikölyüknek sem jön be a másik

És abból még úgyse lesz semmi

2018. ápr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!