Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van még esélyem nála ha csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem nála ha csak barátként tekint rám?

Figyelt kérdés

3 hónapja chatelünk minden nap suliban is beszélünk ha találkozunk. Én teljesen belészerettem, nemrég elhívtam enni,bbeszélgetni,sétálni ő meg azt mondta hogy csak barátként tekint rám és hogy nem ért engem milyért jó ez nekem. Még mindig beszélünk és azon gondolkoztam hogy pár hét múlva újra megkérdezem (személyesen). Szerintetek hülyeség/megéri?

14/f 14/l

Ui:FOGALMAZÁSÉRT ÉS HELYESÍRÁSÉRT BOCSI...



2017. márc. 25. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem most inkább egy kicsit hagyjad, meg még neked is ráér hogy legyen barátod a és ne pár hét múlva hanem inkább hónap múlva, mert egy vélemény nem változik olyan gyorsan és ha nagyon erőlteted akkor nem lesz jobb
2017. márc. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én most férretenném őt, eddig fujtad neki a szelet, nézd meg hogy reagál arra, h kicsit másra fordítod az idődet figyelmedet. Ha jelentkezni fog akkor akar tőled valamit, ha nem hát nem. Sok sikert !
2017. márc. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megmondta, hogy csak barátként tekint rád...nincs miről beszélni. Ha meggondolja magát, úgyis jelezni fog, de ennek nincs túl sok esélye. :(
2017. márc. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!