Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van esélyem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem, vagy csak barátként tekint rám es mas kell neki?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam akire nyar elején figyeltem fel es nagyon megtetszett. Nem sokkal később lett egy uj női munkatarsunk, akivel a fiúval (meg meg mas munkatarsammal) együtt laknak egy 'munka apartmanban', mert ez csak időszakos munka. Történtek köztük dolgok, a lány nagyon ranyomult, de csak csokolozasig jutottak el, mert a lánynak van barátja es ezért nem akart lefeküdni a fiúval.

Miután ezt az esetet megtudtam en lemondtam a fiúról, mert nem futok olyan utan akinek mas kell. Viszont nagyon jóban lettünk, beszeltunk párszor facebookon, élőben is gyakran odajön hozzam beszélgetni, nagyon sokszor bókol es megdicser, illetve elvégez helyettem feladatokat amiket en nehezen tudnék megcsinalni. Volt olyan eset is, amikor fiu vendégeim voltak, es mindig megkérdezte hogy megadták a nevüket, mintha zavarta volna a Dology. Nagyon sokszor ugy erzem hogy azert tetszem neki es szeretne tőlem valamit. Folyton felhozza, hogy majd nyar végen elmegyünk együtt szórakozni.

Nem tudom hogy ezek alapján vajon csak barátnak tekint-e? A másik lannyal ilyeneket nem csinál, nem dicséri, sot mindig nevet ha a másik kollegaink piszkaljak, es nagyon nem ugy tűnik hogy érdekelne, de a lány meg mindig nagyon nyomul ra csak azt nem ertem miert.

Szerintetek van esélyem? Mit tegyek?



2016. aug. 8. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem bizony van esélyed. ;)

Ha hív valahova, bólints rá mindenképp, aztán ha randinak gondolja a dolgot, azt úgyis észreveszed majd.. :)

De akár te is elhívhatod valahova. :P

2016. aug. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát akarni mindenképp akar tőled valamit, csak azt nem lehet még tudni, hogy pontosan mit.


Ez a lány, aki rányomult meg... Már bocsánat, nem tudok elmenni szó nélkül mellette; mi a fene az, hogy nyomult rá, és aztán meg behúzta a féket, hogy hejjj, de nekem van barátom... Ezmiez?!?!?!?! Mindegy. Szóval erre a lányra nem tekint jó 'alapanyagként', ha egyszer - már bocsánat, de tényleg - r*ban*ként viselkedik. Szóval a csaj ne zavarjon.


Szerintem legyél laza, add önmagad, ismerjétek meg egymást, meg egymás szándékait... Ha meg hív, akkor menj el vele. :)

2016. aug. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!