Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg ilyen nehéz elfelejten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen nehéz elfelejteni egy lányt, aki tetszik?

Figyelt kérdés

Kilencedikes lánnyal próbálkoztam, megjelenése fogott meg a leginkább.

Ismerkedtem vele, elutasított, barátságot ajánlott, elfogadtam.

Mégis egyre jobban eltávolodik és passzívitást mutat.

Számítottam erre a kimenetelre, de ő volt az első, aki felé ilyen érzelmeket tápláltam.

Miért ilyen nehéz elfelejteni őt? 18/F



2017. márc. 26. 01:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, ilyen nehéz. En egy 10.-es lánnyal próbálkoztam de megváltozott a viselkedése egyik napról a másikra velem ráadásul kiderültek róla olyan dolgok amik miatt igy utólag belegondolva talán jobb is hogy nem jöttem vele össze 😪
2017. márc. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem 4 éve tart, bár hogy már 1 sulin túl vagyok nem látom annyit, meg nem beszélek vele, így könnyeb:'(((((

18/f

2017. márc. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

dettó így van egy osztálytárssal...

utaltam rá, h bejön, ő meg szép lassan elfelejtett...

most még csak nem is köszön...:(

15/f

2017. márc. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amennyire szereted annyira nehéz elfelejteni.

Ha nem találkozol vele akkor valamivel könnyebb.

De ha sűrűn találkozol vele akkor nagyon nehéz.

Vagy ha más tetszik meg neked akkor könnyebb.

2017. márc. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minnél jobban fogod akarni ezt a másik annáljobban nem fogja és minnél jobban el akarod felejteni annál jobban nem fog menni ! Szimplán nem müködött volna, nem tud minden ember mindenkivel együtt lenni, mivel mások vagyunk. Keresd meg azt a lányt aki tetszik és aki téged akar.
2017. márc. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!