Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez barátság, vagy több?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez barátság, vagy több?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Végzős vagyok, nemsokára megyünk osztálykirándulás féleségre. Egy lány, aki tetszik, azt mondja nekem, hogy "mellém fog feküdni" az osztálykiránduláson este. Mondom ezt így?!? Hát mondom jó. Volt egy dolog, aminek nagyon örültem, nyakamban ugrált, hogy megcsináltad, nagyon ügyes vagy, stb, meg ölelgetett. Ez eddig elég egyértelmű lenne. Azonban bepróbálkoztam nála már régebben, akkor annyit mondott, hogy osztálytárssal semmiképp nem kezdene, meg nem is nagyon jövök be neki. Én elkezdtem leépíteni a kapcsolatot, ami egy ideig ment, azonban utóbbi időben minél inkább próbálok kevesebbet beszélni vele, nem annyira foglalkozom a dologgal, annál inkább ilyeneket csinál.

Szerintetek mit is akarhat, tényleg nem tudom megérteni. Köszönöm előre is a segítségeteket!



2017. márc. 30. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát azért a szerelemnél több kell lennie. Én a barátságra tippelek mert mondok egy indokot . Azért mert csak ölelgetett meg ennyit mondott melléd fekszik este a táborba ez még nem jelenti a szerelmet . A szerelem am amikor egy hosszantartó vagy röviden tartó kapcsolat két ember között létre jön. A szerelem mindkét ügyfél részéről nagy állapot és ezek együttese jelenti hogy elválaszthatatlanok . Mind kette. Mondjátok hogy szeretlek néha akaratlanul cselekedtek valami helytelent és aztán vagy öröktől fogva vagy hamar vége szakad a dolognak. Mert az érzés nem tart örökké de viszont egy élményben része az embernek. A csók meg a többi a kapcsolatba benne van ennyi. Nem vagyok nagy szerelem szakértő de tudom vágom . Ja igen de viszont szeretve vagy és ő is ha van egym és közöttetek nagy szeretlek ezer csók puszi és nagyon pozitív . És ezt mindd energiában pozitív energiára gondolok amikor energiáitok a szeretet alatt egyesülnek és a két tűz együtt mindent -porrá éget. A lélektárs és a sima pár között nagy különbség van. Nos a csaj persze hogy szeretetre vágyik de nem lopom el tőled az élmény tessék hosszabban ismerkedni sokat beszélni . Elvégre férfi vagy tehát sok sikolyt sok sikert !!!!!!
2017. márc. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A tinik gyakran változnak, csinálnak hülyeségeket. Lehet hogy akkor még nem igazán jöttél be neki de mostmár szívesen járna veled csak még nem vallotta be magának. De igazából ez elég személyfüggô. Ha már régebb óta tapasztalod ezt a viselkedésformát akkor

szerintem beszélj vele. Ha jó barátok vagytok akkor meg fogja érteni. Csak az a lényeg hogy legyél õszinte.

2017. ápr. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!