Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor mivan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mivan?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve megismerkedtem egy lánnyal egy számítógépes játékon, és azóta kb minden nap legalább 2-3 órát beszélek vele. Csak 2x találkoztunk, mert nagyon messze lakunk egymáshoz (100km). Azt iskolában természetesen ezzel "zaklatnak" a többiek meg az ő ismerősei is, hogy szerelmes vagyok belé meg ő, meg így meg úgy (ja egy kicsit hülye ösztálytársaim vannak)... Ő azt állítja, hogy amúgy nem, de mindig azt mondja, hogy egész nap tudna velem beszélni, meg mindig nagyon elnéző ha valami hülyeséget mondok vagy csinálok. Nekem az utóbbi időben nagyon megtetszett amúgy, de sajnos 1,5 év van köztünk, és nem tudom eldönteni, hogy miként tekint rám... Meg ha ilyesmi kerül szóba akkor valahogy mindig tereli a szót....

2017. ápr. 16. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a lány is érez irántad valamit, de lehet nem akarja még elmondani, esetleg a távolság is probléma. Igazából biztosat csak ő tud neked mondani
2017. ápr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy te hogy vagy vele de szerintem a legnagyobb hülyeség úgy hogy 2x láttad. De ha az érzések kölcsönösek minden lehetséges 😇

1.5 év. Mégis kit érdekel? Köztem és a csajom között is így van, meg sem látszik...

2017. ápr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!