Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerezzem vissza vagy felejtse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerezzem vissza vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Szerettuk egymast.O is engem,en is ot.Nem reg megkerdezte ha akarok-e vele jarni.Nagyon hatarozatlan vagyok,igazabol akartam volna,de nem mertem igen-t mondani es ez mar egy hete volt...Ma lattam meg,hogy van baratnoje.Nem vart tobbet ram.Nagyon faj mert szerettem,de nem tudom elfelejteni,minden nap latom a suliba....es tudom,hogy egy het alatt nem szeretett ki belolem...:(
2011. jan. 27. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:

akkor írj neki, b+!

szerezd meg, ha szereted!!


sok sikert!

2011. jan. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
felejtsd el
2011. jan. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is jártam így.


a srác Téged szeret.


csak csalódott, vagy sértődött, vagy azt hiszi nem szereted, vagy csak féltékennyé akar tenni.


Harcolj érte. a fiuk bénák és gyávák. jellemző hogy így reagálnak. a szerelemért meg kell küzdeni. a harcot vállalni kell. ne mondj le róla

2011. jan. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma volt az elso olyan nap az iden,hogy nem jott ram MSN-en...egy baratomnak mondta,hogy nem akar hallani se rolam.Es azt is mondta neki,hogy elfelejtett nagyreszt.Es o nem olyan,hogy elhagyja a lanyt ertem,mert o nem szokott jatszani erzelmekkel egy kapcsolatban.Velem is komoly kapcsolatot akart,en vagyok a hibas,de ha szeret,akkor megvart volna...
2011. jan. 28. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!