Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Miért van ez? Tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért van ez? Tudok ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Volt egy lány aki nagyon tetszik és tudtam hogy én is neki, ez a dolog már 2 hónapja tart és mostanra szerelemmé vált köztünk.

Csak az a bökkenő, hogy az exem(akivel 3éve nem tartjuk a kapcsolatot)egyik legjobb barátnője és így nem szeretne összejönni velem.

Hosszú idő óta ő az egyetlen lány akit tényleg szeretek..


Mit kellene tennem?

Mekkora az esélye hogy meggondolja magát?



2017. ápr. 18. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos én nem jönnék össze veled ha szerelmes vagyok akkor se. Ez egy íratlan szabály, barátnő (pláne legjobb barátnő) exével nem jövünk össze.

Amúgyis fura lenne a tudat hogy pl csókolózunk vagy valami akkor tudnám hogy ezt előttem a legjobb barátnőm csinálta veled...rosszul érezném magam.

Az én esetemben kizárt lenne, de nálatok nem tudom ez lánytól is függ. Nem akarlak elkeseríteni de lehet azért tart 2 hónapja mert ő is így gondolja. :/

2017. ápr. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én jöttem már össze barátnőm exével.

9 hónapot voltunk együtt a sráccal.

A csajt nem zavarta, igaz elhanyagoltam a barátokat/barátnőket az idő alatt és azzal a csajjal hálaég nem is beszélek már.

Persze az igaz barátok megmaradtak.

Mikor elösször közöltem vele a hírt kinevetetett.

2017. ápr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sm's girl válasza:

Hát nehéz dolog.Igen van ez az íratlan szabály, de szerintem ez a lánytól függ. Én például ha tényleg legjobb barátnőm lenne, akkor szerintem nem jönnék össze a fiúval főleg ha az előző barátnőddel igazából jó kapcsolatotok volt.

Max. akkor jönnék össze a fiúval ha a lány nem a legjobb barátnőm lenne hanem csak egy nem a legközelebbi barát.

2017. ápr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na nekem ehhez van egy sztorim... volt egyszer hogy harman voltunk legjobb baratnok a suliban legyen most eva es liza... az eva bnom osszejott liza exevel... eva megkerdezte h nem zavarja-e, liza azt mondta nem, a baratsag erdekeben, de megis zavarta... megertem, engem is zavarna... aztan eva eltavolodott tolunk, hiaba probaltunk tenni ellene, a baratsag megszakadt mert eva allandoan a pasijaval logott akit ugye nem akart a mi korunkbe hozni a liza miatt... mostmar csak lizaval vagyok joba, az evaval nem is beszelunk... most hallottam hogy a liza exe megkerte a kezet, es ossze fognak hazasodni... most ott tartunk hogy bar ez a legjobb eset, de elromlott egy baratsag a szerelem miatt... a szerelem mindig erosebb... sajnalom a dolgot, de talan evanak most jobb igy :)) hozzamegy ahhoz akit igazan szeret ♡... beszelj vele es probaljatok meg, kulonben orokke banni fogod!
2017. ápr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Tudod, az én legjobb barátnõmmel megbeszéltünk pár ilyen témát és mi mindketten azt mondtuk, hogy egyáltalán nem zavarna ha valamelyikünk összejönne a másiknak az exével. Figyelj, az igazi barátok között ez elfogadható. És ha nem volt olyan nagyon komoly az exedel akkor simán összejöhet bármi. De ahoz cselekedni kell... Nem elég szerelmesnek lenni. Hìvd el találkákra, és mindig járj egy lépéssel elõtte. Figyelj arra, hogy éreztesd vele, hogy szereted különben elbizonytalanodik. Sok sikert! Semmi nincs veszve :)
2017. ápr. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!