Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Tetszik egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tetszik egy lány de az életem romokban.15 F

Figyelt kérdés
Megtetszett az iskolában egy lány. Sajnos vagy nem sajnos ő a másik osztályba jár az évfolyamban. Sajnos most olyan 90% hogy nem jönnénk össze mert az osztályban nem számítok népszerűnek. Nem a kinézetem miatt, átlagosan nézek ki. (Okok: [ezeket nem felelősség elhárításból mondom, biztos én is hibáztam] 6 osztályos gimnáziumba mentem. Akkor ev elején egy még régebbi barátommal, aki pont az akkori legjobb barátom volt voltunk elég népszerűek voltunk. Mindenki velünk dumált lányokkal is jóba voltunk. Telt múlt az idő és jött 7. második fele és egy másik srác is elég jól összebarátkozott az én akkor még mindíg legjobb barátommal. Ezzel nem volt semmi gond csak azzal ami ezután jött. A fiú úgy gondolta hogy mostmár ő szeretne a barátom legjobb barátja lenni és engem el kell távolítania. Kezdetben azzal kezdte, hogy a másik nagyon jó barátomnak olyanokat állított hogy mondtam róla amiket nem mondtam, de mivel vele abban az évben lettünk baráto és még nem volt akkora a bizalo ezert hitt neki. Ezután ő ugymond a csicskája lett és már ketten szívattak. Ezutan gyakram voltam beteges és erre ő olyanokat kezdett el terjeszteni rólam és olyan dolgokat mondott mindenkinek amik nagyon nem voltak igazak.Ezek a dolgok a betegségem okával voltak kapcsolatosak.Később kiderült hogy depressziós lehettem már akkor is és az okozhatta a sok betegséget. Azóta el telt 2 év mely nekem zuhanórepüléssel járt. Nyáron családi problémák is voltak. Depressziós lettem és igy a tanulmányom is rosszabb lett. Az osztály egyik legjobbjabol kozepessé váltam. Az már egy másik dolog hogy szuleimnek nem mondtam el pár rossz jegyet. 9. ben sem volt változás ugyanúgy mindíg ellopták a cuccomat és nyílvánosan megaláztak mind a saját mind a másik osztály előtt. Az a barátom aki 7. ben a legjobb barátom volt még mindíg megvan barátomnak, de a legjobb barátjából eléggé hátrébb estem. Esténként mindíg olyan jo elaludni, hogy már nem kell gondolkoznom. Sokszor gondolok az öngyilkosságra is. Egyszer amikor már elhatároztam magam, megkértem egy nem annyira jó de megbizhato barátomat hogy adja át a szuleimnek a bucsulevelemet ha meghalnek. Amikor rájött mire készülök sirva beszélt le. ) Tavaly az ugymond 8. Osok táncán volt hogy tancoltunk együt néha. Egyszer úgy hogy a táncospárom a cipőet kötötte és ő jott oda hozzam. De azota még rosszabb lett a helyzet. Facebookon még ismerősok se vagyunk, és mivel a facebook új rendszerébe ha valaki az osmerősod lesz akkor igye azt mindenki látja ugyhogy ezt is passzoltam. Nem tudom mit kezdjek se a lánnyal se az életemmel. Nincsennek céljaim. 1 se. Vagyis csak 1. A kudarctol is felek mert szerintem mar a legkisebb rosszat sem birnam elviselni. Mit thetnék? Bocsanat a rohadt hosszu kerdésért, csak elég komplex a probléma.

2017. ápr. 19. 17:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Meg ha iskolátváltanék akkor a lányt sem láthatnám tobbe
2017. ápr. 20. 21:57
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat de nem kaptam meg azt amit reméltem. :/
2017. ápr. 23. 21:41
 13/13 anonim ***** válasza:

Miért, mit reméltél?

Hogy elmondjuk hogyan vágódj be egy vadidegen lánynál?

Vagy hogy majd mi, interneten keresztül megoldjuk a problémáid? Vagy tanácsot adunk úgy, hogy semmi konkrétat nem tudunk?

2017. ápr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!