Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudok választani két fiú közül?

Figyelt kérdés
Az egyikükkel több mint egy évig együtt voltam már, de mivel egyetemista nincs túl sok ideje rám mostanában a zh-k miatt és eléggé elhanyagolt. Jelentősen megromlott a kapcsolatunk, mondtam neki, hogy ezen sürgősen változtatni kell, de csak akkor kapott észbe, mikor közöltem vele hogy már nem érzem jól magam ebben a kapcsolatban, és hogy jobb lenne ha külön lennénk. Eközben pár hónapja nagyon jóban lettem az egyik fiú osztálytársammal, egyre többet találkoztunk, mindenben segített, ott volt mellettem, mindent lemondott értem. Tényleg szó szerint mindig ott volt bármi is volt velem. A családját is megismertem, velük is jól kijövök. Azt hiszem szerelmes lettem ebbe a fiúba, és az biztos, hogy ő az. Azért nem tudom mit csináljak, mert közben a volt barátom mióta szakítottunk azon van, hogy helyrehozza a dolgot, viszont iránta már csak erős szeretetet érzek, már nem vagyok szerelmes. Nem tudom, hogy jobb-e, ha helyrehozom a "megromlott" kapcsolatom, és reménykedem abban, hogy olyan lesz mint régen, vagy tiszta lappal kezdek egy új kapcsolatban. Nem tudom mi a helyes döntés, remélem valaki tud olyan tanácsot adni ami talán segít a dolgok helyrehozásában..

2017. ápr. 22. 13:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy nem helyes, nem szándékosan teszek rosszat másokkal nyilván.. ezért szeretnék minél előbb rájönni a korrekt megoldásra, hogy a lehető legkevésbé sérüljünk mindannyian.
2017. ápr. 22. 13:49
 12/14 anonim ***** válasza:

ja, nem, nem neked írtam, Kérdező, hanem a #6-osnak


te szerintem lelkiismeretes, becsületes lánynak tűnsz, csak fiatal vagy, és emiatt bizonytalan


ezért nem mindegy, kinek a tanácsát fogadod meg...

2017. ápr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
A leghatásosabb megoldás mégis az, ha feldobsz egy pénzérmét. Fej lesz a régi pasid, írás az új. Mialatt forog az érme rá fogsz jönni, melyik oldalt is szeretnéd, hogy felülre kerüljön. Ez mindent megold. És választ is kapsz saját magadtól. :)
2017. ápr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Lehet hogy jobb, ha hagyod a régit, DE szeretném felhívni a figyelmed arra, hogy az írásod alapján kissé te is antipatikus vagy számomra. Azt értem, hogy rossz érzés, ha elhanyagolnak (és fogalmam sincs a háttérsztoriról, nyilván) de lehettél volna megértőbb is a sráccal, valószínűleg azért tanul az egyetemen, hogy legyen diplomája, és ne érettségivel kelljen melót kergetnie később. Ergo fontos neki, te meg (a szöveg alapján) elvártad hogy dobja/hanyagolja érted.


A másik pedig hogy annak tudsz örülni, hogy az osztálytársad MINDENT eldob érted, mindent lemond miattad. Itt nem csak a fiúk közül kéne válogatni, és nem azzal dicsekedni hogy szűz vagy. Itt egy kicsivel több megértés kéne. Gondolj bele fordított esetbe, ha te lennél egyetemen, vagy végeznél bármilyen olyan tevékenységet, ami téged boldoggá tesz és neked fontos, viszont emiatt kevesebb időd jut másra, és aztán dobnak emiatt, hogyan éreznéd magad. (Pláne ha a srác azért van egyetemen hogy jó munkát kapjon, amiből aztán összeköltözik veled később). Vagy ha te lennél az akinek olyan párja van, aki elvárja tőled, hogy adj fel érte mindent. Egy párkapcsolat, egy szerelem nem erről szól.


Nem ez volt a kérdés, de szerintem elég egyértelmű a válasz, ha nem vagy szerelmes az előző srácba.


20L

2017. ápr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!