Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki? . Pls tanácsot távkapc...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki? . Pls tanácsot távkapcs. (többi lent)

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok 1 hónapja,hogy barátom van és 280kmre lakik tőlem 6 évvel idősebb rendszeresen jár hozzám. mindenki b*szogat,hogy hagyjam ott mert csak meg akar fektetni és keressek itt a közelben egy palit..de én tényleg szeretem és ő is azt mondja,hogy nagyon szeret és tényleg velem akar lenni nem csak potyahancúrra vágyik.és azt is mondta,amikor együtt aludtunk,hogy nem akar lefektetni még most mert nem lenne illő. de viszont tényleg nagyon félek ettől,hogy meg akar fektetni mert a volt barátomnak is arra ment ki a játéka.. ..szerintetek tényleg meg akar fektetni vagy komoly érzéseket táplál irántam??

2017. ápr. 25. 11:28
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Az én barátomat nem kell megfékezni nem is csinált ilyeneket, hogy a mellem csókolgatja vagy valami nem csinált ilyet még azt mondta,hogy mindennek eljön a maga ideje.
2017. ápr. 26. 10:05
 12/19 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Én is távkapcsolatban vagyok, csak hétvégent tudunk találkozni, vagy kéthetente. Leírom a saját tapasztalataim. 17 éves voltam amikor randizni kezdtünk. Körülbelül 2,5 hónap után aludtam ott nála, és nem a szexre ment ki a dolog, sokat alutunk így együtt. 5 hónap után feküdtünk le, ekkor töltöttem a 18-at, és azóta is egütt vagyunk. De valóban a ti esetetekben sok ez a korklönbség, hoha köztem és a barátom közt is 5 év van. Hidd el, 16 évesen teljesen máshogy gondolkodtam még egy kapcsolatról én is mint most, pedig csak két éve volt. Ha szereted őt, és úgy érzed ő is téged, akkor várj. Legalább fél évet. Ha ezt kibírja veled, és nem szakít/lép félre, akkor van rá esély, hogy nem csak a szexre kellez neki. :)

2017. ápr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Kedves elso.

1. Mi az hogy nem illik? 14 evesen ismertem meg a baratomat aki akkor 19 volt és 2 es fel eve mar tart ez a kapcsolat.

2. Ne aludjanak egyutt? Konyorgom en 1000kmre lakom a paromtol es ha mar havonta egyszer eltudjunk intezni hogy talalkozzunk akkor minden percet ki akarok elvezni, nem az hogy o itt en ott alszom...

Megfektetesrol hat nem tudom. Abban igazad van hogy valaki nem vag bele egy tavkapcsolatba csak a sex miatt. Viszont vannak ilyen emberek. Nehez is megmondani mivel nem ismerjuk a baratod. En mar lefekudtem vele azota is ugyan olyan jol megvagyunk viszont a te baratod nem olyan mint az enyem.. tehat tenyleg nehez megmondani:/ A viselkedesebol ugyis rajossz szerintem hogy mi is a szandeka. De ne egy honap utan fekudj le vele :)

2017. ápr. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ezt írta ma teljesen megbízom benne és mindennél jobban szeretem megoldódott minden."fiatalok vagyunk. Szerintem az hogy lefekszünk az természetes. az is része egy kapcsolatnak. Nem akarom azt. Vagy is persze hogy akarom fiúból vagyok. De nem akarom hogy azt hidd hogy emiatt kellesz csak. Mert nem! szar hogy ott vagy mellettem aztán mégsem történik meg de kibírom. nem a tested kell Hanem TE!"minden megoldódott megbeszéltük a dolgokat :))
2017. ápr. 30. 00:49
 15/19 anonim ***** válasza:
#13: 14 évesen 19 évessel összejönni nem épp normális dolog.
2017. ápr. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

#14: Nem a szavak,hanem a tettek bizonyítanak.

Szerintem ezzel csak megpuhított,hogy most a rózsaszín felhő miatt te akarj vele lefeküdni. Ezek a mondatok egy naiv lányt levesznek a lábukról. Mindezt alátámasztja,hogy alig bír magával,mikor melletted fekszik.

Pontosan tudom,miről beszélek, a barátod korosztálya vagyok.

2017. ápr. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

#16

Az természetes hogy le akar velem feküdni fiúból van de ha velem van sosem mutat olyan jelet ami arra utalna hogy le akar fektetni ahogy írtam már tiszteletben tartja a vallásomat és szerintem nem jönne el Minden héten legalább egyszer ha nem érezné irántam valamit nem költekezne mert elég sokba kerül neki az út szoval.

2017. ápr. 30. 10:42
 18/19 anonim ***** válasza:
#17: Fiúból van? Oké,de ez most a fiúk szexgépek lennének. Ez nem nemtől függ. A nők is szeretik a szexet.
2017. ápr. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
De ez most olyan,mintha a fiúk szex gépek lennének* bocsi elírtam
2017. ápr. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!