Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha leszólitok egy csajt mivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha leszólitok egy csajt mivel érdemes kezdeni, és mi az amivel nem, nektek mi jön be? Honnan tudthatom, hogy tényleg érdeklem?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 30. 13:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igazából majdnem mindegy, hogy mit mondasz, ha szimpatikus vagy neki.

A testbeszédéből pedig mindenkinek egyértelmű lesz, ha nagyon nem szívesen beszél veled.

2017. ápr. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát ja ezért veszélyes ez a leszólitósdi, mert ha nem szívesen akar velem társalogni az égő
2017. ápr. 30. 13:38
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szimpatikus vagy neki, mosolyog rád, nem próbál menekülőutat keresni (megy a busz, sietek...) és nyitott a testtartása. Egyből rájössz, ha érdekled. Én mondjuk örülnék, ha elhívnának fagyizni és ott beszélgethetnénk kicsit. De ismeretlenül ne támadd le rögtön, attól én megijednék, ha nagyon tolakodó lenne valaki.
2017. ápr. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
"Szia, neharagudj a tolakodásért, de kicsit figyeltelek és nagyon szinpatikusnak tűnsz és szívesen meg ismernélek már amennyiben ebben te is benne vagy?..(Ha igen, már nyert ügyed van aztán) -> Esetleg meghívhatlak fagyizni/kávézni stb?"
2017. ápr. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazából én csak azt tudom mondani amit eddig már leírtak előttem. Próbálj ne ráijeszteni valakire , tehát a "követtelek és láttam hogy idementél és azt a helyet én is szeretem" típusú dolgokat hagyd ,mert fura :D


Arra is számíts hogy esetlegesen a csaj arra fog asszociálni ,hogy ez valami fogadás (velem már történt hasonló) , de ne kezdd el felsorolni ,hogy nem ezért meg nem azért mentél oda hozzá.

Legyél laza , de ne flegma és legyél udvarias. Ha van rá alkalmad kinyithatod , megtarthatod neki az ajtót valahol vagy ilyesmi.


Igazából tényleg a testbeszéd az amit figyelni érdemes. Mert bármit is mond , bármilyen arcot vág ha kedvére van a dolog csak mondjuk leplezni próbálja a testbeszéde fogja elárulni.

Sok sikert!

17L

2017. ápr. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
"bitch you wanna make some motherfuckin' money?"
2017. ápr. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

hozzám egy srác úgy jött oda hogy: "szia! A haverommal azzal versenyezunk hogy kit ölel meg több lány,,

- így esélyed nyílna megölelni öt! (Ha nem utasítja el az öleléssed)

másnap ha szembejön veled a folyosón akkor mondd azt neki hogy: ,,hé! Nem te vagy az a lány akit tegnap megoleltem? Jól olelsz! Kaphatok egy ölelést?"

-Még egy esély megölelni öt :)


Harmadnap ha jön veled szemben a folyosón akkor csak ennyit mondj: ölelés?


Hozzám egy srác a barátjával így jött oda *-* már várom hogy kedden a srác mit fog kitalálni hogy megöleljen:)

2017. ápr. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez nem lenne sok:D?
2017. ápr. 30. 18:06
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is kicsit sok amit utolsó ír. De az jó ha valami viccessel és emlékezetessel (nem furával és nem perverzzel) próbálkozol.

Ami megmarad a csajban lehetőleg jó emlékként.

2017. ápr. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7-es voltam. Szerintem nem sok :D bírom a srácot! Azóta minden nap odajön és megolel. Néha már csak odaáll a barátnőm mellé és én onnan tudom mit akar :D
2017. máj. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!