Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha leszólitok egy csajt mivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha leszólitok egy csajt mivel érdemes kezdeni, és mi az amivel nem, nektek mi jön be? Honnan tudthatom, hogy tényleg érdeklem?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 30. 13:28
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szia! Én egy 39 éves nő vagyok. De én is voltam tini 😊, és elég sokan próbálkoztak. 😊 Szerintem attól függ, milyen típus vagy, és hogy milyen típusú lányok jönnek be. Az a lényeg, hogy magadat add. Ha kedvesen csinálod, akkor szerintem aranyos az az ölelés dolog, amit 7-es ír! De ez csak akkor működhet, ha mondjuk egy suliba jártok, és biztos összefuttok még. Meg hogyha cukin csinálod, és ő is egy nyitott lány. Az tény, hogy így megmaradsz az emlékezetében, és ha szimpatikus vagy neki, lehet, hogy arra fog gondolni, hogy kár, hogy csak fogadásból mentél oda hozzá. De mikor legközelebb odamész, már fogja tudni, hogy az már nem fogadásból van. De az is jó, amit 4-es ír, ha azzal jobban tudsz azonosulni, vagy ha nem biztos, hogy összefuttok még valamikor. Ha valakinek nem tetszel, akkor semmi sem fog bejönni. De az is biztos, hogy ha nem mersz odamenni, akkor tuti nem lesz belőle semmi. Ha viszont odamész, akkor lehet, hogy sikerrel jársz. Ha nagyon tetszik egy lány, szerintem megéri a rizikót. Legrosszabb esetben kapsz egy kosarat, na bumm! Akkor nem ő volt a Te embered. Nem veszítesz semmit. De még az is lehet, hogy elsőre kosarat kapsz, de megjegyez Téged, és utána ha egy ideig nem közelítesz felé, már várni fogja, hogy mikor lépsz megint. Én így mentem férjhez. 😊 De minden a szituációtól függ, hogy mondjuk utcán szeretnéd leszólítani, vagy egy suliba jártok stb. Meg hogy Neked mik a szándékaid, komolyan meg szeretnéd ismerni, vagy csak egy kis lazulásra vágysz. 😊
2017. máj. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
11-es vagyok. Még annyit, hogy szerintem nem ciki! Ha esetleg lekezelő lesz vagy bunkó, akkor egy hülye liba, akivel nem érdemes foglalkozni, és legalább kiderül! Lehet, hogy utána már Te mondod, hogy nem is kéne már. Viszont csak az nyerhet, aki mer! Csak ne legyél túl nyomulós, mert szerintem az egy normális lánynak nem jön be.
2017. máj. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!