Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mivan? Nem értem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mivan? Nem értem?

Figyelt kérdés

15/L

Még sose voltam szerelmes. Azonban most megismertem egy srácot akibe eléggé belezúgtam. Találkozgattunk, talin tok általános dolgokról beszéltünk. Kb 10-15 naponra ír de szia, hogy vagy szöveggel. Szerintek miért ír. Tetszem neki..Ha meg nem akkor miért Ír. Annyira nem értem és ez idegesít.



2017. máj. 3. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
bejössz neki úgyhogy te is kereshetnéd a társágát mert ha nem azt hiszi nem érdekled és akkor: do svidaniya:)
2017. máj. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen neked is ra kene irnod, es mivel te sose keresed ezert jon ilyen altalanos szovegekkel mert te sose keresed o viszont beszelni szeretne veled...persze neki kell kezdemenyezni de ha te nem lepsz semmit akk nem tudja h te keresed e ot magadtol

13L

2017. máj. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze én ezt így megértenem DE én sokkal tobbet írok/ írtam már rá szerintem. Ugyhogy ezért is nem értem...
2017. máj. 3. 20:07
 4/7 anonim ***** válasza:
15 éves lánykának 13 éves "Huncutka" ad párkapcsolati tanácsot. Öcsém, lőjék már ki azokat az atomokat.
2017. máj. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kérdezőn írta, hogy még nem volt szerelmes. ezzel semmi gond nincs, teljesen normális. de lehet, hogy Huncutka már volt, esetleg hasonló helyzetet tapasztalt. akkor miért ne segíthetne?

ja persze, mert ha már valaki fiatalabb, akkor ignorálni kell, úgyis hülyeséget beszél. mert te aztán annyira felsőbb rendűbb vagy azzal a nem tudom hány évvel a hátad mögött, mi? pfff...

14/L

2017. máj. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na megjött a 15 és 13 kereszttüze, a pici 14 :-D
2017. máj. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Imádom hogy egymást kritizáljatok! Nem hogy választ adnátok a kérdésre..:)
2017. máj. 7. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!