Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Merjem bemutatni a baránőmet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjem bemutatni a baránőmet itthon?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Már egy picit több mint egy hónapja együtt vagyunk a barátnőmmel. Ő 23 lesz, én pedig 17 múltam. Ja, hát ebben a korban elég ütős korkülönbség, meg szokatlan is, de tök jól megvagyunk. Itthon eddig olyan Columbo hadnagy felesége: mindenki tud róla de még senki se látta :D

Igazából állandóan megy a bsztatás, "mert az az átkozott metálos kölök nem tanul, állandójjan csak a csöves haverjaival lóg, ez nem állapottÖ", meg mittudomén' még mi. Meg azért is mindig kapom az ívet hogy sokat próbálok a zenekarral, ahelyett hogy tanulnék, ha hazajövök akkor sokszor szövegeket írok és zenét szerzek, hogy mire kikerülök a suliból addigra legyen már belőlem valaki. Illetve szoktam foglalkozni a felvett nótákkal és akkor is csak azt hallgatom, hogy "bárcsak a tanulás is olyan jól menne mint a számok le masterelése, te hülegyerek". És nem tudom nekik megmagyarázni, hogy ebből sokkal több pénzem lesz, mint egy átkozott diplomából. És emellett, élvezni is fogom a munkám. Sőt, nekem ez nem is munka, hanem az életem.

Na hát elég rendesen eltértem a témától :D Tehát bőven rossz a kapcsolatom Faterékkal, eléggé előítéletesek, és a barátnőm pedig eléggé extrém (12 piercing, kb 25 milis fültágesz, és 5 milis septum, illetve jó néhány tetkó, szines haj).

Attól tartok, hogy Faterék full el fogják ítélni a külseje miatt és nem szeretnék megismerni milyen igazán, és ezután még jobban leszek bsztatva, mert hogy "nem hiszem el hogy nem tudtál összeszedni egy rendes lányt hgfsdkdhks..."

Még kb 3-4 évvel ezelőtt Faterral mentem már nem tudom hova és épp jött szembe az utcán a lejányzó' akivel már akkor is haverságben voltunk, hát aztán ugye nem voltam/vagyok p.raszt, köszöntem neki, és Fater akkor is full megvetően nézett rá hogy "ezmi ez hee höö huu piff puff" (ja és akkor is lelettem szídva, hogy miért haverkodok ilyenekkel; mondjuk akkor még bőven taknyos voltam, nem is értettem hogy hogy lehettek annó 18-20 éves haverjaim bszki :D).

Ooo ne már, megint elkanyarodtam :D

Szóval ott tartottunk, hogy asszony ikszrémÖ, Faterék előítéletesek.

Valójában a véleményetekre vagyok kiváncsi, hogy mégis mit tegyek, hogy senkinek se legyen rossz, mindenki legyen boldog, senki ne utáljon senkit, ne legyen apokalipszis, ne dráguljon a teszkós tojás?

Ja amúgy én se vagyok túl hétköznapi (kb úgy nézek ki, mint Nikki Sixx, DJ Ashba, Jimi Hendrix és a toronyőr közös gyermeke).

Ti mennyi idő múlva mutatnátok be otthon?

Igaz hogy "kemény csávónak" nézek ki, de bakker ettől a szituációtól úgy føsøk mint a lakodalmas kutya :D

Ha tudtok, légyszi írjatok valami tippet, hogy mégis hogyan tudnám lazítani a helyzetet.

Ja és úgy amúgy az egész dologról is meghallgatnám a véleményeteket, ha nem vagytok lusták leírni :)

Előre is nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát :)



2017. máj. 10. 03:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mutasd be :D
2017. máj. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon jófej lehetsz, a kérdés alapján szimpatikus vagy :D Szerintem miután meséltél nekik róla, utána mutasd be, tehát tudjanak a koráról, stílusáról stb. Sok sikert :D
2017. máj. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát te jó Dumas vagy! #2 szerintem is szimpi :')

Mutasd be!;)

2017. máj. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem a barátom elég hamar kb 2 hét után mutatott be. Elég sokat mesélhetett rólam mert parásan sokat tudtak:D
2017. máj. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Én bolond vagyok, még is szeret a barátom anyukája. Úgyhogy nincs minden veszve. Vagy hozzászoknak, vagy szakítotok, nem tart örökké az utálat(ha az lenne).
2017. jún. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hat apám, te retek szimpi vagy.. Gyakori kérdés még nem nevettetett meg :"DD


Amúgy szimplán, Mutter, Fater, ő itt a csajom :"D

Esetleg szervezhettek valami közös programot (pl koncertezzetek a szülőknek.. Najo, ezt én se gondoltam komolyan) hogy a szüleid megismerjék a leányzót.


Sok sikert, és mindenképp írd meg, hogy alakult ^^

2018. okt. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lol most nézem a dátumot.. Azóta se sikerült? :"DD
2018. okt. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#6-7

Sikerült azóta :D csak kiváncsi vagyok hogy milyen válaszok érkeznek :D


Amúgy azóta szakítottunk is lehányzóval, mert sajnos vagy nem sajnos, túlságosan hajt engem a rokkendrollll aztán nem éreztem jól magamat kapcsolatban, fszfej meg nyilván nem akartam lenni :D

Szerencsére úgy váltunk el hogy barátok maradtunk :D

2018. okt. 2. 21:29
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülök hogy barátok maradtatok :D nagyon jó dumás vagy, full szimpi :'D és ne bándd hogy téged a rock n roll hajt, legyél rá büszke :D mi a zenekarotok neve ha megkérdezhetem? Privátban is elmondhatod :D
2018. okt. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is elmondhatod.. Talán ránézek :"D
2018. okt. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!