Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek milyen volt az Első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt az Első csókotok?

Figyelt kérdés

Mostanában elkezdett érdekelni egy srác, és eszembe jutott hogy nekem még sosem volt barátom, meg ilyenek... és hogy vajon milyen lehet az első csók?

Hány éves korotokban, és milyen volt? 😄

14/L



2017. máj. 24. 22:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
De ari ♡
2017. máj. 25. 20:53
 12/13 anonim ***** válasza:
14 éves koromban volt. Több hónapja beszéltem már egy fiúval aki nagyjából egy éve már tetszett. Egyszer találkoztunk. Akkor csak ölelés volt meg fejemre adott puszit. Egy hétre rá újra találkoztunk és búcsúzásnál sokszor megölelt, szembe állt velem, egyre közelebb jött, mindig a tekintetem kereste, és mindig a szám nézte. Ő idősebb volt nálam így tapasztaltabb is persze. Nekem az első volt. Mentem volna már el és akkor lassan közelített és megcsókolt. Tökéletes volt. Sosem bánom meg hogy vele volt és akkor amikor. Nem volt gáz és teljesen jól ment ahhoz képest hogy előtte még soha senki nem csókolt meg. Vissza gondolva nagyon aranyosak lehettünk:D
2017. máj. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
15 voltam, a csaj állítólag már csókolózott előtte, az elsőre nem is emlékszem, de rossz volt, aztán később miután szétmentünk újra csókolóztunk, és nagyon béna volt :D
2017. máj. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!